Neler Yeni

Yeni aldığım pc tüm oyunlarda hata vermeden masaüstüne atıyor ?

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
Arkadaşlar game garajdan bir pc aldım rtx4060ti 16gb vram i5 13400f biostar b760mx2-E d4 ddr4 16gb ram sistem bu sorunum ise valorant cs go oyunlarını ykledim pc ye oyunlara giriyorum 2 dk sonra oyundan atıyor ya hata vermeden masaüstüne atıyor yada

a critical error has occurred and the process must be terminated"​

Hatası veriyor bu hatayı verdiğinde pc donuyor reset atmak zorunda kalıyorum sebebi ne olabilir anakart olsun windows olsun güncellendi tüm sürücüler tmm ama bu hatayı alıyorum sebebi donanımsalmıdır yoksa yazılımsal mı pc de sorun yok googleye youtubeye girebiliyor video film izleyebiliyorum oyunlarda böyle hata veriyor

Gamegarajı daha arayamadım bugün çalışmadıkları için yarın onlarada sorucam arayıp

omer.dn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Doğan
Hocam internette o hatanın genellikle oyun dosyalarının eksikliğinden kaynaklandığı yazıyor. Steamdeki oyunlar ise ordaki ayarlardan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya basmayı dene

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam internette o hatanın genellikle oyun dosyalarının eksikliğinden kaynaklandığı yazıyor. Steamdeki oyunlar ise ordaki ayarlardan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya basmayı dene
Denedim ama olmadı hocam

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Windows 11 ise Windows 10 kur.

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

omer.dn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Doğan
Hocam sorununuzu aynı şekilde chatgptye yazdım faydalı olur mu bilmem ama bi bakın derim.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    269.6 KB · Hit: 60
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    268.1 KB · Hit: 60

Snrbl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Soner BAL
Hocam sorununuzu aynı şekilde chatgptye yazdım faydalı olur mu bilmem ama bi bakın derim.
Ram testini yapıyorum bi o kaldı yapmadığım galiba istemesemde gamegarajı arayıp onların bakması için sistemi onlara yollayacağım :(

Top Bottom