Neler Yeni

Yeni aldığım PC'de görüntü gitmesi sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Edip Şimşek
merhaba dostlar haziran ayının ortasında yeni bir bilgisayar aldım başlıkta da bahsettiğim gibi bilgisayar çalışırken aniden görüntü kayboluyor görüntü kaybolduğunda klavye ve mouse çalışmıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor kasa çalışıyor ancak açma kapama tuşundan bilgisayarı kapatamıyorum yani anlayacağınız kasa da kilitleniyor mecburen kasanın arkasındaki psu anahtarından yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bilgisayarı sistem bileşenlerinin bütün driverları vs. hepsi yüklü son sürüm o konuda herhangi bir eksiğim yok ama ben hayatımda ilk defa bu kadar saçma bir problemle karşı karşıyayım ve belirli bir zamanda olmuyor bu tamamen rastgele yani 1 gün arayla da oluyor 4 5 gün arayla da oluyor lütfen yardım eder misiniz bütün sinirlerim bozuldu bununla uğraşmaktan sistem bileşenlerim şu şekilde:
amd ryzen 5 2600 işlemci
gigabyte b450m s2h anakart
amd radeon rx570 8 gb ekran kartı
240 gb ssd
8 gb ram
sharkoon shp650 v2 650w güç kaynağı

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
merhaba dostlar haziran ayının ortasında yeni bir bilgisayar aldım başlıkta da bahsettiğim gibi bilgisayar çalışırken aniden görüntü kayboluyor görüntü kaybolduğunda klavye ve mouse çalışmıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor kasa çalışıyor ancak açma kapama tuşundan bilgisayarı kapatamıyorum yani anlayacağınız kasa da kilitleniyor mecburen kasanın arkasındaki PSU anahtarından yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bilgisayarı sistem bileşenlerinin bütün driverları vs. hepsi yüklü son sürüm o konuda herhangi bir eksiğim yok ama ben hayatımda ilk defa bu kadar saçma bir problemle karşı karşıyayım ve belirli bir zamanda olmuyor bu tamamen rastgele yani 1 gün arayla da oluyor 4 5 gün arayla da oluyor lütfen yardım eder misiniz bütün sinirlerim bozuldu bununla uğraşmaktan sistem bileşenlerim şu şekilde:
amd ryzen 5 2600 işlemci
Gigabyte b450m s2h anakart
amd radeon rx570 8 gb ekran kartı
240 gb SSD
8 gb RAM
sharkoon shp650 v2 650w güç kaynağı
Fazla ısınmadan dolayı reset atıyo olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Edip Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla ısınmadan dolayı reset atıyo olabilir
yok hocam fazla ısınmadan kaynaklanacağını zannetmiyorum çünkü bilgisayarı yeni açtığım zamanda oluyor bu hatta biraz önce böyle oldu tam bilgisayarı açtım 2 dk sonra gitti görüntü

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Edip Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yardimci olucak yokmu hiç ya :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,847