Neler Yeni

Yeni Alınan Monitör İçerisinden Görüntü Aktarma Kablosu Çıkamak Zorunda Mı?

SKYERZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fırat Gül
Online siteden satın aldıysan monitörü bence daha önce satıldı ve birisi kullandı iade etti. O ara HDMİ kabloyu da kendine aldı geri yolladı.
Evet büyük ihtimalle öyle oldu. Ne için geri yolladı bilemiyorum çünkü daha açamadım :D ben şu an hukuki hakkım var mı diye merak ediyorum sonuçta şu an aynı paraya en dandik tn paneli bile zor alabilirim artık dolar uçtu gitti

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet büyük ihtimalle öyle oldu. Ne için geri yolladı bilemiyorum çünkü daha açamadım :D ben şu an hukuki hakkım var mı diye merak ediyorum sonuçta şu an aynı paraya en dandik tn paneli bile zor alabilirim artık dolar uçtu gitti
Hocam normal şartlarda firmaya söylediğinizde temin etmesi gerek ama son günlerde MediaMarkt hakkında hep olumsuz konular gördüm. Ben olsam sinir stres olmaktansa ve monitörde sorun yoksa kendim kablo alır keyfime bakardım.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
maalesef hocam

usta sadece güç kablosu var birde yeni aldım ayarlarda 92 saat kullanıldığı yazıyor :D anlamadım nasıl iş bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım birkaç video gördüm adamlar elleriyle şakır şakır kablo çıkarıyor hepsi paketli fln ben açtığım zaman sadece güç kablosu vardı oda poşetlerin altına atılmış yani ürün baya baya kullanılmış ki zaten ayarlarda da 92 saat kullanıldığını gördüm yani bu normal değil herhalde değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum.
Hiç uğraşma iade et kullanılmış ürün diye. 96 saat i geçerse aldığından itibaren, kanıtlayamazsın o 96 saati senin kullanmadığını. O yüzden video foto vs alabiyosan al hangi gün hangi saat olfuğuyla beraber kanıtın olsun elinde. Bu arada en kötü hdmi çıkıyor içinden bende gn650B var DP kablo çıkıyor içinden. Sendede çıkması gerekiyordu.

İade etmek istemiyosan da kurdan dolayı değişim yapmak zorundalar.

SKYERZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fırat Gül
Hocam normal şartlarda firmaya söylediğinizde temin etmesi gerek ama son günlerde MediaMarkt hakkında hep olumsuz konular gördüm. Ben olsam sinir stres olmaktansa ve monitörde sorun yoksa kendim kablo alır keyfime bakardım.
yarın bi dp kablosu alıp deneyeceğim ama umarım ölü piksel falan yoktur. Bide ölü piksel yada panelde arıza varsa kabloda boşa alınmış olacak.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yarın bi dp kablosu alıp deneyeceğim ama umarım ölü piksel falan yoktur. Bide ölü piksel yada panelde arıza varsa kabloda boşa alınmış olacak.
Birde ben o yorumu kullanılmış olduğunu fark etmeden yazdım hocam. Eğer kullanılmış ürün içine sinmezse iade et gitsin. Eğer sorun sıkıntı yoksa karar senin yine tabi.

SKYERZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fırat Gül
Birde ben o yorumu kullanılmış olduğunu fark etmeden yazdım hocam. Eğer kullanılmış ürün içine sinmezse iade et gitsin. Eğer sorun sıkıntı yoksa karar senin yine tabi.
kurdan ötürü param erimese iade edecektim ama paramın değeri kalmadı. Yarın son kez aricam adamları üstleriyle konuşmayı denicem olmadı direk avukata danışacağım çünkü bu durum normal değil hadi kullanılmış gönderiyorsun bari tam gönder.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kurdan ötürü param erimese iade edecektim ama paramın değeri kalmadı. Yarın son kez aricam adamları üstleriyle konuşmayı denicem olmadı direk avukata danışacağım çünkü bu durum normal değil hadi kullanılmış gönderiyorsun bari tam gönder.
Evet hocam tam göndermemeleri hata. Büyük ihtimal iade gelen ürünleri kontrol etmiyorlar. Şansınızı deneyin.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
maalesef hocam

usta sadece güç kablosu var birde yeni aldım ayarlarda 92 saat kullanıldığı yazıyor :D anlamadım nasıl iş bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktım birkaç video gördüm adamlar elleriyle şakır şakır kablo çıkarıyor hepsi paketli fln ben açtığım zaman sadece güç kablosu vardı oda poşetlerin altına atılmış yani ürün baya baya kullanılmış ki zaten ayarlarda da 92 saat kullanıldığını gördüm yani bu normal değil herhalde değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum.
Kesinlikle yanlış.
Ürün değişimi isteyiniz.
Eğer olmazsa Tüketici Hakem Heyetine başvurunuz.

SKYERZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fırat Gül
Güncelleme
Mağazaya gittim teşhir ürünü olduğunu söyleyip kanıtları gösterdim direk yenisini verdiler kutu içerisinden Display portta dahil her şey çıktı gıcır gıcır makine kullanıyorum şu an yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Top Bottom