Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni alınan sistem çalışmıyor!

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Taktıktan sonra termal macunda sürdünüz değil mi
termal macun sürmese de sistem açılır ve stok fanda termal macun oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan bilgisayar dışarıdan toplanmış bir sistemi montajlıyor mu ekstra ücret karşılığında?

Stok fanın üzerinde bulunuyor.
sanırım toplayabilirler

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,133
İsim
Mert Metshi
monitörün açık olduğuna emin misiniz

engind97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Engin Dalgıç
Vatan bilgisayar dışarıdan toplanmış bir sistemi montajlıyor mu ekstra ücret karşılığında?

Stok fanın üzerinde bulunuyor.
En son geçen sene yapmıyorlardı işlemciyi vatandan alma şartı koşmuşları bana. Ama durumu anlatırsan yardımcı olucaklarını düşünüyorum.

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Hocam şu görselin yardımı olur belki

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    85.1 KB · Hit: 30

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,133
İsim
Mert Metshi
ya kablolar oturmamıştır ya monitör açık değildir ya da ramde sıkıntı vardır

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Ryzen 5 3600'ün dahili görüntü kartı olmamasıyla alakalı olabilir mi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar işlemci fanını tutan yer sabit durmuyor ve kasadaki iki fanı çalıştıramıyorum. Videoya bakıp ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz ?
@Furkan Karagülle

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,465
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
ekran geliyor mu yoksa tek fan mı dönüyor windows başlangıç sesi vs duyuyor musun ? sorunu birazcık daha detaylandırır mısın

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
ekran geliyor mu yoksa tek fan mı dönüyor windows başlangıç sesi vs duyuyor musun ? sorunu birazcık daha detaylandırır mısın
Cpu ve Gpu çalışıyor bios girebiliyorum. Ancak kasa fanlarını takamadım nasıl takacağım?

Cpu ve Gpu çalışıyor bios girebiliyorum. Ancak kasa fanlarını takamadım nasıl takacağım?
Videoyu izler misiniz rica etsem?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,406
Üyeler
157,951
Son üye
Abdul26
Top Bottom