Neler Yeni

Yeni başlayan biri için makina önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
Fp olarak göstere bileceğiniz bir kamera varmıdır canon 600d var 4000 tl ye hanı bu fiyata veya aşasına daha iyi bir kamera varmıdır
manzara ve sokak fotoğarfçılığı için kullanıcam ve internet üzerinden kurs alıcam makina kullanmayı öğremek için 600d nın yanında 70-300 LENS var
görüşünüz nedir bu konuda

Fiyat 2000-5000

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Atakan Savuş
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama donanım alışveriş takas al sat
Instagram
Neelospa
bu konuda pek bilgim yok ama bir ara ilgilendiğim için yazıyorum canon 600d incelemesi izleyin rakiplerinden bahsederler iyi mi? kötümü diye canon 600d ama baya eski bir cihaz bidiğim kadarı ile yeni çıkan model almanız tavsiye ederim lens konusunda 180mm tavsye etmişlerdi bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu konuda pek bilgim yok ama bir ara ilgilendiğim için yazıyorum canon 600d incelemesi izleyin rakiplerinden bahsederler iyi mi? kötümü diye canon 600d ama baya eski bir cihaz bidiğim kadarı ile yeni çıkan model almanız tavsiye ederim lens konusunda 180mm tavsye etmişlerdi bana
sizdeki lens daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizdeki lens daha iyi
Yeni makinalar çok pahalı hani sokak ve manzara fotoğrafları çekmeyi planlıyorum ama işte bir ton makina var ve yeni başlayan biri için hangisi doğru tercih bunu anlaması zor oluyor

Top Bottom