Neler Yeni

Yeni bilgisayar alacağım için ekipmanlarımı da değiştireceğim öneriler var mı?

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
Mouse, klavye, kulaklık için fiyat/performans ürünleri önerir misiniz ?

Maeres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ayşegül Derya Altan
Bütçen varsa Razer viper v2 pro mouse en iyi mouse olarak geçiyor ama tutuşun pençeyse Razer Deathadder V3 onunla aynı özelliklere sahip sadece şekil olarak farklılar kendi tutuşuna göre alabilirsin <3

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen varsa Razer viper v2 pro mouse en iyi mouse olarak geçiyor ama tutuşun pençeyse Razer Deathadder V3 onunla aynı özelliklere sahip sadece şekil olarak farklılar kendi tutuşuna göre alabilirsin <3
Teşekkür ederim yardım için <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsine toplam 5k mouse çok uçuk bir şey olmasa da olur en önemlisi kulaklık

Maeres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ayşegül Derya Altan
Teşekkür ederim yardım için <3

Hepsine toplam 5k mouse çok uçuk bir şey olmasa da olur en önemlisi kulaklık
kulaklık olarak corsair markası başarılı mikrofon kalitesi en iyi olan kulaklık da o bence

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
hocam mouse konusunda tutuş şekliniz nedir kulaklık konusunda razer Blackshark kraken ve steelseries ve asusun belli modelleri ses olsun müzik olsun oyundaki güzel performansları olsun gayet öndeler klavyede razer bende üst seviyedir belli steelseires modelleride aynı şekilde.

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kulaklık olarak corsair markası başarılı mikrofon kalitesi en iyi olan kulaklık da o bence
Hiç kullanmadım ama bütçeme uygun bulursam denerim hem mikrofon konusunda iyi olması çok önemli şu an James Donkey kullanıyorum sesim arkadaşlara çok az gidiyor fullememe rağmen

hocam mouse konusunda tutuş şekliniz nedir kulaklık konusunda razer Blackshark kraken ve steelseries ve asusun belli modelleri ses olsun müzik olsun oyundaki güzel performansları olsun gayet öndeler klavyede razer bende üst seviyedir belli steelseires modelleride aynı şekilde.
Öneriler için teşekkürler. Mouse tutuş şeklim de avuç içi

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Hiç kullanmadım ama bütçeme uygun bulursam denerim hem mikrofon konusunda iyi olması çok önemli şu an James Donkey kullanıyorum sesim arkadaşlara çok az gidiyor fullememe rağmen

Öneriler için teşekkürler. Mouse tutuş şeklim de avuç içi
Fazla para vermek istemezsen steelseries prime öneririm veya deathadder serisini lakin ben kablosuz isterim dersen asus keris 2 var veya tam ergonomik zowie ec-2c ler var kablosuz onun dışında uygun fiyatlı çok bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,850
Üyeler
147,231
Son üye
kaciaow
Top Bottom