Neler Yeni

Yeni bilgisayar aldım sizce nasıl

TİTAN.

80+ Platinum

intikam

80+
gelmediyse iptal edin lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

excalibur pişmanlıktır istiyosanız boştaki fan sesini atıyım ısı değerleri çöp ısındığı için drop yersiniz 2 3 k için asla yapmayin lütfen

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

excalibur pişmanlıktır istiyosanız boştaki fan sesini atıyım ısı değerleri çöp ısındığı için drop yersiniz 2 3 k için asla yapmayin lütfen
Başka Ne alınabilir ki laptop olarak hemen hemen hepsi fazla ısınıyor zaten

Siz ne kullanıyorsunuz

intikam

80+
hayır alakasi yok ısınır ztn ama o fan sesi chromeda biel açılması gıcik boşya bile fan sesi fazla tam bütçe verin öneriyim

Siz ne kullanıyorsunuz
6 7 aya kadar önce 1.5 sene excalibur kullandım şuan masaüstü kullanıyorum cidden alinmaz

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır alakasi yok ısınır ztn ama o fan sesi chromeda biel açılması gıcik boşya bile fan sesi fazla tam bütçe verin öneriyim

6 7 aya kadar önce 1.5 sene excalibur kullandım şuan masaüstü kullanıyorum cidden alinmaz
Biraz deniyim rahatsız olursam farklı markaya geçerim Monster falan mı önereceksiniz

intikam

80+
Biraz deniyim rahatsız olursam farklı markaya geçerim Monster falan mı önereceksiniz
hocam allah aşkıma türk markası almayın ne alirsanız alın monster casper excalibur çok kötü tanıdıklarıdma var monster o da çöp acer asus gigabyte gibi markalara yönelin ve onu iade edin hatta kargoua verilmdiyse iptal edin başıniz ağrır iadede edemezseniz

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
ĞAIQOQKWKDFJGOFO bana casperı övmeyin allah aşkına casperda çalışıp ayrılanlara sorun onlar bile çöp diyor komiksiniz.
hangi kasayı kullanıyorsun 6 ay önceye kadar 1.5 yıl excalibur kullandım demişsin yani g770 kasa arkadaşın attığı g870 yani yeni kasa ilk çıktığı dönemde aldım hala her hangi bir sıkıntı çekmeden kullanıyorum bence deneyim önyargıdan daha iyi pekte yorum yapmaya gerek yok.

intikam

80+
hangi kasayı kullanıyorsun 6 ay önceye kadar 1.5 yıl excalibur kullandım demişsin yani g770 kasa arkadaşın attığı g870 yani yeni kasa ilk çıktığı dönemde aldım hala her hangi bir sıkıntı çekmeden kullanıyorum bence deneyim önyargıdan daha iyi pekte yorum yapmaya gerek yok.
arkadaşım kullanıyor övmeyim yeter technopatta bunu yapsanız sizi banlarlar bile

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,570
Üyeler
148,464
Son üye
radhaman
Top Bottom