Neler Yeni

Yeni bilgisayar aldım sizce nasıl

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
arkadaşım kullanıyor övmeyim yeter technopatta bunu yapsanız sizi banlarlar bile
git o zaman polemiğini technopatta yap bu benim fikrim bundan dolayı banlayacak bir admin grubu varsa zaten o forum çöplüktür burda gelip kulaktan duymayla konuşuyorsun kullanmadan bu kadar çok kötüleyemezsin hiç bir ürünü

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın
Biraz deniyim rahatsız olursam farklı markaya geçerim Monster falan mı önereceksiniz
Deneyin ve duruma göre iade edebilirsiniz ama Casper önereceğim son markalardandır fakat Hp, victus'larla eskiye nazaran ısı sorununu çözdü yorumları gördüm ve yorumdaki arkadaşın söylediklerini de cebimize koyarsak bu kasanın da düzelmiş yanları olmayacağı anlamına gelmiyor. Eğer beğenmezseniz o zaman yeni konu açarsınız ve önerilerimizi söyleriz. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Güzel laptop kanka aldırış etme bunlara kalsa 50-100bin liralık sistemde bile şu eksik bu eksik derler

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Metehan
Her bütçede alabileceğin laptop alternatifleri farklıdır. Laptopların genel sorunu zaten işlemci ısısı ve fan durumu. Eğer ki boşta bile fan sesi rahatsız ediyorsa laptop turbo boost çalıştırıyor demektir. İşlemci güç ayarlarından Ghz sabitlerseniz turbo boost devreye girmez ve işlemciniz sabit bir frekansta çalışır. Böylelikle işlemci yük altında daha az ısınır ve daha az fan sesi yapar. Tabii boyunlarda fps kaybı az da olsa yaşanır. Sizin bileceğiniz iş. Monster laptopta yaptım gayet stabil kullanılıyor

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Knk mümkün ise iptal et o bilgisayar gerçekten diyorum üzücek seni kullanma kullandırtma fan sesi ısısı falan çileden çıkartıcak seni

intikam

80+
Knk mümkün ise iptal et o bilgisayar gerçekten diyorum üzücek seni kullanma kullandırtma fan sesi ısısı falan çileden çıkartıcak seni
ağzin8za sağlik
Mesaj otomatik birleştirildi:

casperı monsterı öven herkes gerizekalıdır aptaldır ban yersem yiyip **

** bananeki ben kullanmıcam ama 1 aya gelip ağlarsan görürüm

mk böyle forummu olur sıcak firsat haric çöp *** modlar afk zaten bu küfüre simdiye ohooo

Son düzenleme:

intikam

80+
mod onayi he kral ya

Ekler

• Screenshot_20240219_165741_Chrome.jpg
    Screenshot_20240219_165741_Chrome.jpg
    429.2 KB · Hit: 34

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
banı yiyip anca sustu o kadar tartıştım bir kez küfür etmedim bunun gibi seviyesizler burada barınmamalı zaten bi şekilde her yerde kendini gösteriyorlar

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Baran Kut
Arkadaş çok seviyesiz konuşmuş da şöyle nazikçe söyleyelim. Ben olsaydım almazdım. Bu benim bütçem olduğundan kaynaklanıyor tabi ama eğer senin yok ise ve bütçe aralığın bu fiyatlar arasında ise opsiyonun kısıtlı. Evet Monster ve Casper laptoplarda bizzat kendim de dahil olmak üzere etrafımdakiler de problem yaşadı. Isı yüksekliğinden dolayı fanların sürekli yüksek hızda dönmesi, bazen yüksek ısıya dayanamayan sistemin çökmesi, malzeme/kasa yapısı kalitesizliği vs. birçok problemi okuyabilirsin internette. Tabi bu demek değil ki almaya değer değil. Bu fiyat barına araştırmışsındır ve bunu bulmuşsundur, çok da farklı opsiyonun yoktur ve almışsındır ki ben de çok olacağını sanmıyorum. Üst modeller zaten fiyatıyla kendini biraz belli ediyor MSI, ASUS, RAZER, LENOVO gibi.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Gerçi hocam baktım da o kadar yazdım yok diye ama varmış sadfasdsdas

30000 aşağısı olacak şekilde baktım sadece Hepsiburada üzerinden ve bunları buldum.

Hp Victus Beyaz /13500H /4050 /512Gb ssd /16gb ram /144hz 9ms gecikme

Hp Victus Siyah /13500H /4050 /512Gb ssd /16gb ram /144hz 9ms gecikme

MSI /12450H /4050 /512gb ssd /144hz /8gb ram/ kaç ms onu bulamadım

Asus Tuf var ama onu da çok önermem.

Akakçe'den bakındım biraz ve bunların az fiyatı düşmüş haliydi yani opsiyonların bunlar ile kısıtlı gibi.

Bir de şu var hocam .

Hp Victus Siyah / Ryzen 5 7640HS/4050/1Tb ssd / 16 Gb ram / 144 hz muhtelemen 9ms ama sitesinde herhangi bir bilgi yok.

Paraya biraz daha da kıyarım derseniz de bunu buldum.
Hp Victus Siyah / Ryzen 5 7640HS/4060/512gb ssd / 16 Gb ram / 144 hz muhtelemen 9ms

Bunlara bakılınca sizin aldığınız laptop sizi üzmez gibi hocam fiyatı gayet iyi denk getirmişsiniz.

Son düzenleme:

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Arkadaş çok seviyesiz konuşmuş da şöyle nazikçe söyleyelim. Ben olsaydım almazdım. Bu benim bütçem olduğundan kaynaklanıyor tabi ama eğer senin yok ise ve bütçe aralığın bu fiyatlar arasında ise opsiyonun kısıtlı. Evet Monster ve Casper laptoplarda bizzat kendim de dahil olmak üzere etrafımdakiler de problem yaşadı. Isı yüksekliğinden dolayı fanların sürekli yüksek hızda dönmesi, bazen yüksek ısıya dayanamayan sistemin çökmesi, malzeme/kasa yapısı kalitesizliği vs. birçok problemi okuyabilirsin internette. Tabi bu demek değil ki almaya değer değil. Bu fiyat barına araştırmışsındır ve bunu bulmuşsundur, çok da farklı opsiyonun yoktur ve almışsındır ki ben de çok olacağını sanmıyorum. Üst modeller zaten fiyatıyla kendini biraz belli ediyor MSI, ASUS, RAZER, LENOVO gibi.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Gerçi hocam baktım da o kadar yazdım yok diye ama varmış sadfasdsdas

30000 aşağısı olacak şekilde baktım sadece Hepsiburada üzerinden ve bunları buldum.

Hp Victus Beyaz /13500H /4050 /512Gb ssd /16gb ram /144hz 9ms gecikme

Hp Victus Siyah /13500H /4050 /512Gb ssd /16gb ram /144hz 9ms gecikme

MSI /12450H /4050 /512gb ssd /144hz /8gb ram/ kaç ms onu bulamadım

Asus Tuf var ama onu da çok önermem.

Akakçe'den bakındım biraz ve bunların az fiyatı düşmüş haliydi yani opsiyonların bunlar ile kısıtlı gibi.

Bir de şu var hocam .

Hp Victus Siyah / Ryzen 5 7640HS/4050/1Tb ssd / 16 Gb ram / 144 hz muhtelemen 9ms ama sitesinde herhangi bir bilgi yok.

Paraya biraz daha da kıyarım derseniz de bunu buldum.
Hp Victus Siyah / Ryzen 5 7640HS/4060/512gb ssd / 16 Gb ram / 144 hz muhtelemen 9ms

Bunlara bakılınca sizin aldığınız laptop sizi üzmez gibi hocam fiyatı gayet iyi denk getirmişsiniz.
Sağolun hocam teşekkürler

Top Bottom