Neler Yeni

Yeni bir anakart alacağım B450 serisi.

Serhat ''FurBauZz''

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Serhat Akdemir
Şuanda hali hazırda kullandığım sistemde Biostar B450 var, ben yeni bir sistem daha toplayacağım beraber oyun oynayabilmek için. Düşüncem şu şekilde Biostar olanı yeni alacağım sisteme takarım. Şuanda kullandıgım sistemede daha düzgün bir anakart almayı planlıyorum ileride yükseltmeler yapmak için. Şuan ki sistemim için almayı planladığım anakartlar şunlar :
MSI B450 Tomahawk Max Amd B450 Am4 Soket 3466mhz Ddr4 Usb 3.2 Dvı&hdmı Anakart Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunlar arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım ya da daha düzgün bir seçenek var mıdır? Benim gönlümde S2H'dan yana ancak ileride sağlam yükseltmeler yapacağım sisteme. B550 mi diye de düşünüyorum ama size de danışmak istedim fikirlerinizi almak amacıyla.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Gaming gecesini bekleyeceğim belki güzel bir şeyler gelir uygun fiyata kapabilirsem kaparım. İnşallah Tomahawk Max gelir şöyle 550 TL'ye falan üffff.
550'ye geleceğini sanmam. 700'e falan düşüyor en fazla.

Serhat ''FurBauZz''

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Serhat Akdemir
abartmasak?
700 civarlarına düşüyor. o kadar da düşmez.
550'ye geleceğini sanmam. 700'e falan düşüyor en fazla.
Heyecanıma veri bir an öyle kaçtı 650TL falan olsa razıyım.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Şuanda hali hazırda kullandığım sistemde Biostar B450 var, ben yeni bir sistem daha toplayacağım beraber oyun oynayabilmek için. Düşüncem şu şekilde Biostar olanı yeni alacağım sisteme takarım. Şuanda kullandıgım sistemede daha düzgün bir anakart almayı planlıyorum ileride yükseltmeler yapmak için. Şuan ki sistemim için almayı planladığım anakartlar şunlar :
MSI B450 Tomahawk Max Amd B450 Am4 Soket 3466mhz Ddr4 Usb 3.2 Dvı&hdmı Anakart Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunlar arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım ya da daha düzgün bir seçenek var mıdır? Benim gönlümde S2H'dan yana ancak ileride sağlam yükseltmeler yapacağım sisteme. B550 mi diye de düşünüyorum ama size de danışmak istedim fikirlerinizi almak amacıyla.
Tomahawk al geç

Top Bottom