Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA-S2 ÇIKTI, Mükemmel Ötesi!

Muci46

80+ Bronze
Hocalarım koca bir hayırlı olsununuzu alirimmmmm 😌

Ekler

• IMG-20210922-WA0023.jpg
    IMG-20210922-WA0023.jpg
    69.4 KB · Hit: 97

VuVuzela

80+

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,664
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Ben 2. partta satın almıstım dual modelini 9kya. Dün kargoya verilmişti bugün gelmiş. Şehir dışındayım pazartesi günü görebileceğim heyecanlı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burak Sac
Arkadaşlar benim başıma çok kötü bir olay geldi kargom teslim edildi görünüyor ama yanlış adrese ve kişiye teslim etmişler Sürat kargo inanılmaz mağdur etti beni resmen inşallah konu en kısa zamanda çözülür sinerjiye de bilgi verdim :(:(

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Arkadaşlar benim başıma çok kötü bir olay geldi kargom teslim edildi görünüyor ama yanlış adrese ve kişiye teslim etmişler Sürat kargo inanılmaz mağdur etti beni resmen inşallah konu en kısa zamanda çözülür sinerjiye de bilgi verdim :(:(
Emin misin benim ki de bugün geldi şehir dışındaydım güvenliğe teslim etmeden önce sırasıyla Sipariş no TC no gibi bilgilerimi onaylayıp öyle teslim etti ben de Sürat kargo seçtim oda aynı eğer hiçbir şey sormadan teslim ettilerse gerçekten büyük yanlış olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burak Sac
Emin misin benim ki de bugün geldi şehir dışındaydım güvenliğe teslim etmeden önce sırasıyla Sipariş no TC no gibi bilgilerimi onaylayıp öyle teslim etti ben de Sürat kargo seçtim oda aynı eğer hiçbir şey sormadan teslim ettilerse gerçekten büyük yanlış olmuş
Malesef hocam bana gelen bişey olmadı çok mağdur oldum inşallah en kısa zamanda çözülür yarın sabahtan sinerji ve sürat kargoyu tekrar arayacağım

Erda Yıldırım

80+ Gold
durum ne ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Burak Sac
Bir dolandırıcı sipariş numarama ulaşarak sinerjiye mail atıp teslim adresini değiştirmiş. Sinerji benden hiçbir şekilde onay almadı. Geçtiğimiz cumartesi günü sürat kargo adrese gidip ürünü alıp tarafıma gönderdi pazartesi sabah ürün bana ulaştı koli hiç açılmamış. İlgili dolandırıcı hakkında şikayetçi olduk en ağır cezayı alması için elinden geleni yapacağım.

Muci46

80+ Bronze
Bir dolandırıcı sipariş numarama ulaşarak sinerjiye mail atıp teslim adresini değiştirmiş. Sinerji benden hiçbir şekilde onay almadı. Geçtiğimiz cumartesi günü sürat kargo adrese gidip ürünü alıp tarafıma gönderdi pazartesi sabah ürün bana ulaştı koli hiç açılmamış. İlgili dolandırıcı hakkında şikayetçi olduk en ağır cezayı alması için elinden geleni yapacağım.
Şaka yapıyor olmalisin ya millet ne kafalar yaşıyor nasil bulmus? Sipariş fotosunu forumami attin? Ismini falan paylas bizimle rezil olsun..

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,664
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Mail senin mail adresinden gönderilmediği için aslında yapılması gereken lütfen üye olduğunuz mail adresi ile mail atın diye söylemek. O zaman hiç böyle şeyler yaşanmazdı. Orada görevli olan arkadaş umarım dersini almıştır. Çok büyük bir hata. Geçmiş olsun, en azından sistem elinize sorunsuz gelmiş.

Top Bottom