Neler Yeni

Yeni DA Sistem Hakkında Sorularım

hankSchrader

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Hank Schrader
Öncelikle Selamun Aleyküm.Dostlar Bildiğiniz Gibi abdullah abi yeni sistem çıkarttı. şimdi ben onu almak istiyorum ancak sizlere sorularım var maddeler halinde yazıyorum:
1-Öncellikle sistemi alınca valroant PUBG (daha karar vermedim) işte bi yayın yapacağım sistem bunun için yeterli olurmu?
2-yayın yapacağım için hem oyun hem yayın r5 3600 e bir soğutucu almalımıyım?
3-Bildiğiniz gibi artık RTX Özellliği bazı oyunlarda var ve nerdeyse ilerde her oyuna gelecek sistemde bulunan ekran kartında ben bulamadım sizce bana ilerde sorun yaratırmı bu arada ben fps oyuncusuyum hikaye oyunları oynamam zaten ps4 var bu ekran kartında o desteklenmıyotr bana bi sıkıntı çıkarırımı sizce?
4-anakartı ASUS TUF B450M-PLUS GAMING 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB M.2 HDMI DVI mATX Anakart bununla değiştirmek mantıklı olurmu?
5- son olarak da ramlerı 66 TL vererek 3200 mhz yapacagım yapmalımıyım fps etkısı olurmu
şimdiden cevaplayanlara teşekürler:)

İzzet Safa Sun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İzzet Safa Sun
Soğutucu almalısın. İşlemcin ısınacak. Anakart değiştirmek bütçe varsa mantıklı. Ramleri değiştirme çok fark olmaz.

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
Bence ramler arasında çok bi fark olmaz değiştirmene gerek yok ve soğutucu gerekli

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
1- Yeterli olur
2 almalisin
3 FPS oyuncu isen çok sorun olmaz
4-5 butcen varsa yapabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç