Neler Yeni

YENİ EV İÇİN F/P BEYAZ EŞYA SETLERİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
oktay karabağ
Bütçe
75000
MERHABA ARKADAŞLAR EVLENECEĞİM İÇİN YENİYILA GİRMEDEN TAKSİTLE BEYAZ EŞYA ALMAK İSTİYORUM GERÇEKTEN İNDİRİMİ OLAN SET VEYA TEKER TEKER BEYAZ EŞYA TV VS BULURSANIZ DÜŞERSE ATAR MISINIZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mehmet Ali DENİZ
İlgilendiği Kategoriler
Siber Güvenlik, Güvenlik Duvarı, Anti Virüs, Domain Controller, File Server, Oyun ve Bilgisayar Bileşenleri
Bilindik markaların düğün/çeyiz seti gibi kampanyalarına baktım ama sağlıklı durmuyor cihazlar. Konu uzmanı arkadaşlar yardımcı olursa büyük sevap işlemiş olurlar. Evlilik arifesinde biri olarak bende bu konuyu yakından takip edeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
oktay karabağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilindik markaların düğün/çeyiz seti gibi kampanyalarına baktım ama sağlıklı durmuyor cihazlar. Konu uzmanı arkadaşlar yardımcı olursa büyük sevap işlemiş olurlar. Evlilik arifesinde biri olarak bende bu konuyu yakından takip edeceğim.
valla bir sürü eyr gezdim kampanya yapıyorlar teker teker akakçeden baktıgımda arasında en kotu 4 bıntl fark oluyor tamamen kazık.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
MERHABA ARKADAŞLAR EVLENECEĞİM İÇİN YENİYILA GİRMEDEN TAKSİTLE BEYAZ EŞYA ALMAK İSTİYORUM GERÇEKTEN İNDİRİMİ OLAN SET VEYA TEKER TEKER BEYAZ EŞYA TV VS BULURSANIZ DÜŞERSE ATAR MISINIZ
Yerel mağazalara baktınız mı? Eğer düğününüz yazın ise ve o zamana kadar kenarda duracaksa internetten satış yapan bazı firmalar 15 gün içerisinde kurulmayan ürüne ücretsiz kurulum veya garanti durumunu yapmayabiliyor. Mutlaka bunu sorun. O bütçede tüm beyaz eşyalar için Bosch vs. fazla gelebilir. Altus ürünlerine bakabilirsiniz. Ben Mediamarkt üzerinden 2 parça almıştım yaz aylarında 9 taksit yaptırmıştım. Teslimatta hızlıydı. Hatta normalde evde olmadığım için iade yapmaları gerekiyordu rica ettim. Nakliyatçı arkadaşlar 2 gün arabada durdurup teslimini yaptı.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Berkecan Ergin
Valla beyaz eşyada bosch yada electrolux almanı öneririm yada arçelik.

redstar28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fazlı Kerem Çoban
Hocam şu an fiyatlara hakim değilim ama uzun ömürlü ve kaliteli olsun isterseniz Bosch u tavsiye ederim.
Ayrıca çok özellik olsun diye aramayın ihtiyacınıza göre özellik seçin. Ne kadar çok özellik o kadar dert olabiliyor bazen. Mesela bulaşık makinesi çok programlılar var fakat 2-3 program anca kullanılıyor.
Bir de enerji tüketimine bakın en ekonomik olanı almaya çalışın.

ExploiT

80+ Bronze
Kurutmalı çamaşır makinesi yerine ayrı ayrı almanızı öneririm. Kurutma kapasitesi daha düşük oluyor işinize yaramayacaktır. Örneğin 9kg çamaşır yıkadınız bunun 6kg kadarını kurutabileceksiniz ve bazılarından feragat etmek durumunda kalacaksınız yada 2 tur çalıştıracaksınız tam bir işkence olur önermem.
Kurutmada kesinlikle Arçelik 920KMW öneririm. Sererek kurutma özelliği sayesinde hassas ürünlerinizi de kurutabilirsiniz. (Ayakkabı, Bebek kıyafetleri oyuncakları vs.) Isı pompalı bir model tüketimi bu sebeple az. Ayrıca ekstra indirilebilir programlar sayesinde farklı programlar da indirerek kullanım sağlayabiliyorsunuz.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Berkecan Ergin

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
YILDIRIM
Bekodan aldım ben 54.500 e buzdolabı, çamaşır makinesi 11kg luk ve bulaşık makinesi. 13k ya tcl 55p635 tv. 9k ya da bosch sarjlı süpürge aldım 1300 TL'ye de phılıps in fön makinesini aldım isterseniz modellerini atabilirim.

Top Bottom