Neler Yeni

Yeni Gelecek Olan Laptopa Kurmam Gereken Baslica Program,Driverlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
Msi Katana 17 RTX4060 modelini satin aldim yakin zamanda elime gecmis olur ilk defa (sifir) laptop aliyorum geldiginde oncelikle windows surumu olarak 10 mu 11 mi kuralim sizce (ben 10'cuyum ama herkes guncel olan olsun diyor). 2. Olarak driver olarak sirasiyla nelerin kurulmasi lazim bazi laptoplar ilk geldiginde surucu inmezse wifi'ye vs. dahi baglanmiyor diye seyler okumustum MSI'da bu durum nasil sifir msi alanlar varsa neler yaptiniz ilk olarak?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Fatih Ayhan
Windows 10 ya da 11 çok fark etmez hangisi hoş geliyorsa gözünüze onu kurun. Driver'ların sırsasıyla kurulması çok önemli değil. Önce ekran kartı driver'ını kurmanız tercihimdir. Evet wifi ye bağlanmayabilir çünkü yeni wifi kartlarını windows tanımıyor. Zamanla windows güncellendikçe tanıyacaktır kendi kendine. Dolayısıyla wifi driver'ını falan indirmeniz lazım. MSI'ın sitesinden aldığınız laptop modelini seri numrası ile vs. sorgulayarak indirebilirsiniz. Yapacağınız ekstra bir şey yok. Kalan programlar sizin kullandığınız programlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 10 ya da 11 çok fark etmez hangisi hoş geliyorsa gözünüze onu kurun. Driver'ların sırsasıyla kurulması çok önemli değil. Önce ekran kartı driver'ını kurmanız tercihimdir. Evet wifi ye bağlanmayabilir çünkü yeni wifi kartlarını windows tanımıyor. Zamanla windows güncellendikçe tanıyacaktır kendi kendine. Dolayısıyla wifi driver'ını falan indirmeniz lazım. MSI'ın sitesinden aldığınız laptop modelini seri numrası ile vs. sorgulayarak indirebilirsiniz. Yapacağınız ekstra bir şey yok. Kalan programlar sizin kullandığınız programlar.
tamamdir hocam tesekkur ederim ben windows 11 arayuzunu pek begenmiyorum ancak herkes ozellille 4000 serisi aliyorsaniz 11 kurun falan demis bilmiyorum en kotu onu kurar onuda kullaniriz ya aman aman bir fark yok ancak apple'a benziyor olmasi hosuma gitmedi benim

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Fatih Ayhan
tamamdir hocam tesekkur ederim ben windows 11 arayuzunu pek begenmiyorum ancak herkes ozellille 4000 serisi aliyorsaniz 11 kurun falan demis bilmiyorum en kotu onu kurar onuda kullaniriz ya aman aman bir fark yok ancak apple'a benziyor olmasi hosuma gitmedi benim
Siz bilirsiniz. Şu an için aralarında bir performans farkı yok önemsenecek kadar.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
C Ş
Program olarak winrar, kullanıyorsanız office, kullanıyorsanız pdf gösterici, chrome.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vlc ve gom player tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Program olarak winrar, kullanıyorsanız office, kullanıyorsanız pdf gösterici, chrome.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vlc ve gom player tabi.
hocam ben IDM cok sevdigim bir uygulamadir ancak hep crackli kullandim bugune kadar office programlarida ayni sizce yine crackli kullanmaya devam edeyim mi eskiden bir zararini gormedim ama su anki durumda neler degisti bilmiyorum

Top Bottom