Neler Yeni

Yeni̇ Güncelleme İle Windows Bozuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
Dün gece güncelleme geldi ve yaptım. Şu an sağ altta "DEĞERLENDİRME KOPYASI. Build 22581.ni_release.220318-1623" yazıyor. Pc sürekli kendini yeniliyor ve görev çubuğu yok. Görev yöneticisini açıyorum sürekli bir şeyler açılıp kapanıyor vesaire. Çözemedim hiçbir şey yapamıyorum. Bileniniz varsa bir yardım hiç fena olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

WINDOWS 11 bu arada eklemeyi unutmuşum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsider sürümünde misiniz?
Valla hocam çok yabancıyım nasıl bakarım nereden bakarım hiç bilmiyorum hangi sürümde olduğuma. ama tıkır tıkır kullanıyordum 2 aydır falan yani. Bir güncelleme geldi dün gece sonra böyle zortladım :( bakabileceğim bir yer varsa insider da mıyım değil miyim diye bakabilirim yardımcı olursan

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Valla hocam çok yabancıyım nasıl bakarım nereden bakarım hiç bilmiyorum hangi sürümde olduğuma. ama tıkır tıkır kullanıyordum 2 aydır falan yani. Bir güncelleme geldi dün gece sonra böyle zortladım :( bakabileceğim bir yer varsa insider da mıyım değil miyim diye bakabilirim yardımcı olursan
Ayarlar'dan bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
Ayarlar'dan bakabilirsiniz.
1648303989464.png

Güncelleştirmeleri denetler dedim ve 2 yeni güncelleştirme buldu. Onun dışında insider programı adı altında da bir sekme var

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
İnsider Programında'sınız. Programdan çıkmanızı tercih ediyorum çünkü o program'da hatalar olabiliyor. Eğer çıktıktan sonra(PC yeniden başlatın) olmazsa Kaspersky ile virüs taraması yapın.
Insider'dan nasıl çıkabilirim peki? format atmam falan mı gerekiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
Format atmanıza gerek yok. Attığınız fotoğraf'ın altında "Önizleme Derlemeleri Almayı Durdurma" ayarı var ona tıklayın.
Windows güncelleştirmelerinden windows 11 i güncelledim ve reset attım. 2 dkk süren güncelleme sonucunda düzeldi. Son çare denemek istedim oldu. Yoksa dediğiniz gibi durduracaktım. Hatta windowsu sıfırlayacaktım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Americano

80+ Bronze
Windows güncelleştirmelerinden windows 11 i güncelledim ve reset attım. 2 dkk süren güncelleme sonucunda düzeldi. Son çare denemek istedim oldu. Yoksa dediğiniz gibi durduracaktım. Hatta windowsu sıfırlayacaktım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
şimdi güncelleyecektim güncellemesem daha iyi gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hıdır
Geliştirici sürümünü yüklemişsiniz, geliştirici sürümünde gelen güncelemeler pciyi çöketiyor çıkın ardından ayarlardan Bilgisayarı Sıfırlayın dosyalarınızı yedekleyin sürücüyü temizleyerek tekrar kurun manuel olarak neyi değiştirdiğini bilemezsiniz, ondan yedekleri alıp bilgisayarı sıfırlamayı tavsiye ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,845
Üyeler
156,687
Son üye
lama
Top Bottom