Neler Yeni

Yardım Yeni laptopta mikrofon gözükmüyor

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
Yeni laptopta windows kurulumunu tamamladım, sürücü kısmında eksik gözükmüyor fakat mikrofon ne sürücüsü ne de aygıt yöneticisinde kendisi yok, denetim masasından ses giriş cihazlarında bulunan mikrofonu da güncelledim. Ama yok mikrofon ortalıkta yok

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu laptopu almayı düşünüyorum önerir misiniz
Hocam ben dün kullanmaya başladım uzun deneyim olmaz ama çok küçük, ufak, saçma göze batmıcak şeyleri beğenmezsin belki, soğutma kısmı kıyaslıcak kadar fazla laptop denemedim . Ama ilk laptop denemesi de olsa msi cooler boost ile gayet kısa sürede soğuma görebilirsin, tabi o da fan sesi demek, bunlar klasik şeyler, ekstra merak ettiğin bir şey varsa, ben de deneyimlediysem onu cevaplayım

Feiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Erçelebi
Hocam ben dün kullanmaya başladım uzun deneyim olmaz ama çok küçük, ufak, saçma göze batmıcak şeyleri beğenmezsin belki, soğutma kısmı kıyaslıcak kadar fazla laptop denemedim . Ama ilk laptop denemesi de olsa msi cooler boost ile gayet kısa sürede soğuma görebilirsin, tabi o da fan sesi demek, bunlar klasik şeyler, ekstra merak ettiğin bir şey varsa, ben de deneyimlediysem onu cevaplayım
1 haftadır bu laptopa bakıyorum yorumlarda ekran görüntü kalitesi kötü diyenleri gördüm . Ayrıca bataryası da çok çabuk bitiyor diyorlar . Sen ne düşünüyorsun?

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 haftadır bu laptopa bakıyorum yorumlarda ekran görüntü kalitesi kötü diyenleri gördüm . Ayrıca bataryası da çok çabuk bitiyor diyorlar . Sen ne düşünüyorsun?
ekran için evet mükemmel değil ama çöpte denmez bence, bataryası evet çabuk bitiyor bence de

Top Bottom