Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni M2 ssd sorunu yardım!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
Bugün yeni aldığım Samsung EVO 970 Plus Mz 1TB Ssd geldi. Normalde 250 gb lik bir ssd kullanıyordum. Neyse aldım ssd yi monte ettim sonrasında da windows 11 yüklü olan kurulum usb sini taktım. Kurmaya başladım her şey güzel kuruldu. Sonra kurulum bitince yeniden başlatıldı bilgisayar ve ekte verdiğim hatayı alıyorum. Size denediğim yöntemleri söyleyeyim;Windows 10 kurmayı denedim yine aynı hatayı verdi. Kullandığım 2tane usb vardı diğer usb ile denedim bu sefer kurulum yerinde sürücüleri görmedi orda hata verdi. Eski ssd yi takayım bari windowsa gireyim dedim bu aeferde reboot and select proper hatasu verdi. Yani görmüydou ssd yi. Sonra eski ssd yi sofırlayıp yeniden kurayım dedim bu seferde Samsun ig ssd sinde yaşadığım hatayı vermeye başladı. Anlayacağınız iki ssd den de oldum. Ne windows um var ne de sağlam ssd. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistemim;
MSİ A-320M A PRO MAX
RYZEN 5 3600
RTX 4060
IMG_20240614_225404.jpg

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Platinum
Bugün yeni aldığım Samsung EVO 970 Plus Mz 1TB Ssd geldi. Normalde 250 gb lik bir ssd kullanıyordum. Neyse aldım ssd yi monte ettim sonrasında da windows 11 yüklü olan kurulum usb sini taktım. Kurmaya başladım her şey güzel kuruldu. Sonra kurulum bitince yeniden başlatıldı bilgisayar ve ekte verdiğim hatayı alıyorum. Size denediğim yöntemleri söyleyeyim;Windows 10 kurmayı denedim yine aynı hatayı verdi. Kullandığım 2tane usb vardı diğer usb ile denedim bu sefer kurulum yerinde sürücüleri görmedi orda hata verdi. Eski ssd yi takayım bari windowsa gireyim dedim bu aeferde reboot and select proper hatasu verdi. Yani görmüydou ssd yi. Sonra eski ssd yi sofırlayıp yeniden kurayım dedim bu seferde Samsun ig ssd sinde yaşadığım hatayı vermeye başladı. Anlayacağınız iki ssd den de oldum. Ne windows um var ne de sağlam ssd. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistemim;
MSİ A-320M A PRO MAX
RYZEN 5 3600
RTX 4060
fotoğraf yok hocam.

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramin birini çıkar işlemciye uzak slota tak yine hata verirse çıkardığın rami tak tek tek dene olmazsa haber ver.
Anakartta 2ram girişi var. Yani dediğiniz işlemciye yakın olan rami çıkartmam mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Aydın
evet çıkart onu hocam sonra tekrar kurulum yap hata vericekmi diye olmazsa öbür takılı rami çıkart çıkardığın rami tak tek dene birde xmp açıkmı ?
Xmp kapalı şimdi dediğinizi deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet çıkart onu hocam sonra tekrar kurulum yap hata vericekmi diye olmazsa öbür takılı rami çıkart çıkardığın rami tak tek dene birde xmp açıkmı ?
Denedim şimdi fakat yine tamamen aynı sonuç çıkıyor.

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Platinum

eski ssdni takıp biostan boot kısmını atarmısın.

eski ssdni takıp bioostan boot kısmını atarmısın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,529
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom