Neler Yeni

Yeni Monster çeşitlerini gördünüz mü ?🔥 🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
Bugün Türkiye ye gelen 2 yeni monster çeşidine denk geldim :D Birisi turuncu birisi yeşil kutuda , turuncuyu aldım şuan içiyorum tadı idare eder öbürleri kadar iyi değil. Başta portakallı sandım ama turunç karışımı gibi bir şey sanırım hafif portakal kabuğu acılığı falan geliyor :D Yeşili de sonra deneriz bakalım.😋 Nerde satılıyor diye soracak olursanız marketlerde falan yoktu benim bakkala gelmiş oradan aldım:kekw: Merak edenler çevrenizdeki bakkal veya tekellere bakın derim.

Turuncu:
1719583142719.png

Yeşil:
1719583158561.png

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ciddi soruyorum monsteri nasıl içiyorsunuz. Enerji iceceklerinin arasinda ki en kötüsü bence. Bildigin sekerli su asiri tatli.
Evet biraz şekerli ama buz gibi içince o kadar kötü değil ve çeşitliliği güzel :D Redbull un o ekşimsi tadından nefret ediyorum çoğu enerji içeceği de onun türevi zaten , X-ır ın mojito serisi vardı onu da çok severim mesela, Hell i denemedim ama onunda güzel çeşitleri var, başka iştahla içtiğim yok sanırım. Şeftalili pembe olan ve Kırmızı karpuzlusunu severim :D

eneskaya6

80+ Silver
Evet biraz şekerli ama buz gibi içince o kadar kötü değil ve çeşitliliği güzel :D Redbull un o ekşimsi tadından nefret ediyorum çoğu enerji içeceği de onun türevi zaten , X-ır ın mojito serisi vardı onu da çok severim mesela, Hell i denemedim ama onunda güzel çeşitleri var, başka iştahla içtiğim yok sanırım. Şeftalili pembe olan ve Kırmızı karpuzlusunu severim :D
İlk kez redbull sevmeyen birine denk geldim valla. İcerken laf eden annem babam babanem bile denedi beğendi 😄 uzun yolcularda hepsi iciyor benimle

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk kez redbull sevmeyen birine denk geldim valla. İcerken laf eden annem babam babanem bile denedi beğendi 😄 uzun yolcularda hepsi iciyor benimle
Sevenine saygı duyarım tabi de pek bana hitap etmiyor ekşimsi tat , erik de sevmem mesela :D Birde eskiden ucuz diye çok redbull türevi enerji içeceği içerdim redbull u deneyince ucuza alıştığımdan onlardan da kötü geldi damak tadıma xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ayda maximum 2-3 defa içiyorum zaten ondan da bozulacaksa bozulsun bi zevkimiz var :kekw: Kahveciyiz:kizginpeepo:

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
şu monsterı ilk içtiğimde büyük hayal kırıklığı yaşamıştım o kadar fiyakalı logolar etkinlikler ama tat beter just powerdan farksız suri içeceği

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
Bilgisayar sandım aw

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Bugün Türkiye ye gelen 2 yeni monster çeşidine denk geldim :D Birisi turuncu birisi yeşil kutuda , turuncuyu aldım şuan içiyorum tadı idare eder öbürleri kadar iyi değil. Başta portakallı sandım ama turunç karışımı gibi bir şey sanırım hafif portakal kabuğu acılığı falan geliyor :D Yeşili de sonra deneriz bakalım.😋 Nerde satılıyor diye soracak olursanız marketlerde falan yoktu benim bakkala gelmiş oradan aldım:kekw: Merak edenler çevrenizdeki bakkal veya tekellere bakın derim.

Turuncu:
Alıntıyı görüntüle

Yeşil:
Alıntıyı görüntüle
alıp içemediğim içecek para vermeyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,494