Neler Yeni

Yeni mouse FPS düşürüyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar 2 gündür elimde uğraşıyorum bulamıyorum sorunu ne olur yardım edin yoksa iade etçem ama fareyi çok beğendim ama anlatıyorum. CS:GO oyununu biliyorsunuz oyun lobisinde 119 FPS görüyorum ASUS TUF M3 yeni mousemi takınca fareyi sağa sola çevirdiğimde FPS mouse göre düşüyor direk 30 FPS'ye düşüyor arkadaşlar hangi oyuna girersem gireyim FPS düşüyor eski mousemi takıyorum herhangi bir FPS düşmüyor eski mousem USB girişli değil bu arada yeni olan ASUS TUF M3 olan USB girişli kendi driveri var sitesinden indirdim ayarlarını kurdum FPS çok fena düşüyor hiçbir şey değişmiyor görev yöneticisinde programları çalışıyor mousenin kapatıyorum hepsini her oyunda FPS çok kötü bir şekilde düşüyor. Ama eski mousemi taktığımda herhangi bir FPS düşüşü yok.

mouse: Asus TUF Gaming M3 7000DPI RGB 7 Tuş USB Optik Kablolu Gaming Mouse - incehesap.com

Ekler

• driver.png
    driver.png
    454.6 KB · Hit: 100
  • mouse 1.png
    mouse 1.png
    396 KB · Hit: 107

doğan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Önder Doğan Şengül
Arkadaşlar 2 gündür elimde uğraşıyorum bulamıyorum sorunu ne olur yardım edin yoksa iade etçem ama fareyi çok beğendim ama anlatıyorum. CS:GO oyununu biliyorsunuz oyun lobisinde 119 FPS görüyorum ASUS TUF M3 yeni mousemi takınca fareyi sağa sola çevirdiğimde FPS mouse göre düşüyor direk 30 FPS'ye düşüyor arkadaşlar hangi oyuna girersem gireyim FPS düşüyor eski mousemi takıyorum herhangi bir FPS düşmüyor eski mousem USB girişli değil bu arada yeni olan ASUS TUF M3 olan USB girişli kendi driveri var sitesinden indirdim ayarlarını kurdum FPS çok fena düşüyor hiçbir şey değişmiyor görev yöneticisinde programları çalışıyor mousenin kapatıyorum hepsini her oyunda FPS çok kötü bir şekilde düşüyor. Ama eski mousemi taktığımda herhangi bir FPS düşüşü yok.

mouse: Asus TUF Gaming M3 7000DPI RGB 7 Tuş USB Optik Kablolu Gaming Mouse - incehesap.com
başka bir usb mouse ile dene aynı şey olacak mı bakalım

Osmanbayirr

80+ Bronze
Maus ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum

aygıt yöneticisi ekran görüntüsünü buraya atarmısınız ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• mouse 1.png
    mouse 1.png
    396 KB · Hit: 149

Osmanbayirr

80+ Bronze
40 yılın başı mouse aldım olacak gibi deyil şok üstüne şokum ya
Mesaj otomatik birleştirildi:
Şöyle başka bir mausta olmuyor diyorsunuz bu mausta oluyor diyorsunuz bir sorun görmüyoruz ama düşük bir ihtimal Elektirik devre elemanında sorun olabilir ama bu sefer bir çalışır bir çalışmaz 🤔

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
başka bir usb mouse ile dene aynı şey olacak mı bakalım
başka usbli mouse denedim ondada fps düşüşü olmuyor hocam ama asusu takınca lobide 20 30 fpsye kadar düşüyor hareket ettirdiğimde

Mouse'un içinde kayıtlı kalabiliyor bu profiller
evet haklısınız ve bende her şeyi deniyorum görev yöneticisinde çalısıyor programları onların hepsini kapatıp denedim bilgisayardan bütün programlarınıda silip denedim ama hiç bir şekilde değişiklik olmuyor hareket etirince düşüyor fps lobideyken bile diğer mouseler düşürmüyor.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
başka usbli mouse denedim ondada fps düşüşü olmuyor hocam ama asusu takınca lobide 20 30 fpsye kadar düşüyor hareket ettirdiğimde

evet haklısınız ve bende her şeyi deniyorum görev yöneticisinde çalısıyor programları onların hepsini kapatıp denedim bilgisayardan bütün programlarınıda silip denedim ama hiç bir şekilde değişiklik olmuyor hareket etirince düşüyor fps lobideyken bile diğer mouseler düşürmüyor.
Asus ile ilgili bir program varsa kapatın görev yöneticisinden
Asus tuf m5 kullanıyorum ben de driverı silsen bile mouse'un içinde kayıtlı kalıyor bu profiller

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
Asus ile ilgili bir program varsa kapatın görev yöneticisinden
Asus tuf m5 kullanıyorum ben de driverı silsen bile mouse'un içinde kayıtlı kalıyor bu profiller
denedim hocam driverlerini tamamen kaldırdım kurdum sonrasında görev yöneticisinden bu mouse ilgili ne varsada kapattım hiç bir şey olmuyor uzun bi aradan sonra mouse alayım dedim indirimli başıma gelen şeye bak ya :/

Top Bottom