Neler Yeni

Yardım Yeni Mouse fps düşürüyor

Reax7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bilal Doğru
Merhabalar logitech g203 modelini aldım bilgisayarım biraz eski cs de 40 - 65 fps arası dolanıyordu zaten zar zor oynuyordum mouseyi takınca iyice takılmalar ve fps düşüşleri oldu. Bir kaç ayar denedikten sonra mousenin bildirme hızını 1000 den 125 e indirdim ve sorunum çözüldü gibi ama sıkıntı mouse de mi yoksa bilgisayarımda mıdır acaba. Ayrıca paintteykende hızlı oynatınca mouseyi mouse oynuyor ama fırça kasarak geliyor 125 e alınca ise kasma olmuyor.

mami46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammet
Kankacım mousenin uygulaması yazılımı varsa silmeni tavsiye ederim birinci şahıs olarak ben denediğim için söylüyorum kulaklık mouse veya klavye proğramları FPS düşüşlerine yer yer sebep oluyor

Reax7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bilal Doğru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankacım mousenin uygulaması yazılımı varsa silmeni tavsiye ederim birinci şahıs olarak ben denediğim için söylüyorum kulaklık mouse veya klavye proğramları FPS düşüşlerine yer yer sebep oluyor
denedim fakat aynı sorun devam etti
bu arada mouse bildirme hızı 1000 veya 500 e aldığımda görev yoneticisinde sadece mouse yi hareket ettirmemle cpu kullanımı 50 - 60 lara çıkıyor mouseyi bırakıyorum 3 - 5 seviyelerine düşüyor laptopun kendi touchpedini oynatınca 25 - 27 oluyor cpu kullanımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada mouse bildirme hızı 1000 veya 500 e aldığımda görev yoneticisinde sadece mouse yi hareket ettirmemle cpu kullanımı 50 - 60 lara çıkıyor mouseyi bırakıyorum 3 - 5 seviyelerine düşüyor laptopun kendi touchpedini oynatınca 25 - 27 oluyor cpu kullanımı
mousedenmidir iade mi ediyim yoksa pc den midir

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Eray Yılmaz
hz si yüksek ise işlemciyi kasar ayarlarından hz düşür.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Mesaj otomatik birleştirildi:

mousedenmidir iade mi ediyim yoksa pc den midir
Hz düşür

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
yusuf ecer
Hz ile alakalı. Ne kadar yüksekse o kadar yük biner işlemciye.

Top Bottom