Neler Yeni

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

Mirace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mirace
Dostum çok kahrolduysan iban vereyim yolla ha eğer icraatin yoksa sorunuma yardımcı ol ya da gelme konuya keyfimizden bu sistemi kurmuyoruz elde ne varsa ona göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sonuç olarak bu sıcaklıklarda normal değil zaten 50-60 derece nere 80-90 90-100 derece nere ne yapmalıyım sizce
ya zaten hocam o işlemciyi normal fan ile soğutamazsın normal dereceler o işlemci için ekran kartı biraz sıcak çalışıyor ama hiç olmamış işlemci ile ekran kartı söyliyim o yüzden de olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
PayiTaht
ya zaten hocam o işlemciyi normal fan ile soğutamazsın normal dereceler o işlemci için ekran kartı biraz sıcak çalışıyor ama hiç olmamış işlemci ile ekran kartı söyliyim o yüzden de olabilir
Hocam bu sisteme İşlemci olarak ne önerirsiniz ne alayım tek İşlemvi değişeceğim

Bu devir de öyle olursan zaten para kazanırsın :D

Tekrardan çok geçmiş olsun demek düşer bana, o işlemciye o ekran kartı uymamış, ve o bahsettiğiniz şahıs yani (ağabey) denilen kişi umarım sizden parçalar güzel ayağına 30-40k almamıştır eğer aldıysa geçmiş olsun soğuk su için.
Hocam Sistemde işlemciyi değiştirip hangi model alayım sizce

İade edin direk yazık günah anladığı yok o 120mm ler 12400f e önermiyoruz adam peteğe eş değer cpuya önermiş

Onlar yardırıyor ya bide neymiş ışıklı mışıklı ben 0 apu PC’yi 6360 tl ye topladım ssd ve stok fan elimde vardı aynı PC ye 10k civarı fiyat veriyorlardı .(12100/h610m e/8gb team / cs-106kasa/psu)

Bizim millet kazık yerden alır bide memnun olur.. (sistemi toplarken babamın bana güvenmediği o kadar belliydiki )

İade edin direk yazık günah anladığı yok o 120mm ler 12400f e önermiyoruz adam peteğe eş değer cpuya önermiş

Onlar yardırıyor ya bide neymiş ışıklı mışıklı ben 0 apu PC’yi 6360 tl ye topladım ssd ve stok fan elimde vardı aynı PC ye 10k civarı fiyat veriyorlardı .(12100/h610m e/8gb team / cs-106kasa/psu)

Bizim millet kazık yerden alır bide memnun olur.. (sistemi toplarken babamın bana güvenmediği o kadar belliydiki )
Hocam İşlemci olarak ne önerirsiniz bu sisteme Sağlam ısınmayan Kaliteli

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
Hocam bu sisteme İşlemci olarak ne önerirsiniz ne alayım tek İşlemvi değişeceğim

Hocam Sistemde işlemciyi değiştirip hangi model alayım sizce

Hocam İşlemci olarak ne önerirsiniz bu sisteme Sağlam ısınmayan Kaliteli
sıvı soğutma almak daha mantıklı herhangi bir 420mm

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ah ah, sonra da ahkam keserler hocam forum da, bütçemiz buna el verdi vs vs muhtemelen 40k bayılmıştır diye düşünüyorum :D

Aha bi tane daha

R9XTX

80+ Bronze
14900k yı sıvı nitrojenle soğutman lazım(!).420mm sıvı soğutucu lazım o işlemciye.

Anakartın nedir?

zindan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
burak şahin
İlgilendiği Kategoriler
pc parçaları toplama pc
Discord
zindan
RTX 2060 EKRAN kartı
i9 14900k işlemci
120 mm cooler master soğutucu
32 gb ram
samsung 990 evo TB

Daha dün geldi pc akşama kadar valoran ets tarzı oyunlarda işlemci 60 derece civarında ekran kartımda öyleydi akşam bir daha gireyim dedim valorant orta ayarlarda işlemci 90-100 derece arasında ekran kartı aynı şekil ets girince 75-80 arasına geliyor normalde bunlar 60 derece var yok gidiyordu işlemi çok ısınan bi işlemci evet kabul ediyorum ama ne olduda 1 gün dolmadan bu pc 50-60 lardan 90-100 lere fırladı tek işlemci değil ekran kartıda aynı şekil soğutma ya da macun mu sorun ne yapmalıyım
o işlemci çok sağlam bir işlemci ısınması çok doğal soğutman çok düşük biraz daha sağlam bir şey alman gerek ve ayrıca o ekran kartı bu işlemcinin yanında çok küçük darboğaz olabilir

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Mirhan Yalçın
14700kfsi arkadaşımın 420mm arctic ile bile soğumuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yağız
Dostum çok kahrolduysan iban vereyim yolla ha eğer icraatin yoksa sorunuma yardımcı ol ya da gelme konuya keyfimizden bu sistemi kurmuyoruz elde ne varsa ona göre

hocam sonuç olarak bu sıcaklıklarda normal değil zaten 50-60 derece nere 80-90 90-100 derece nere ne yapmalıyım sizce
aldığın işlemci sıkıntılı zaten fan çalışma ayarları düşmüş olabilir keşke almadan foruma Danışsaydın

40k ya 4070s 7600 32gb ram 1tb samsung ssd sistem aldım hocam baya kazık yemişsiniz umarım iade edebilirsiniz

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
SEFA KAYA
işlemcin soba misali yanıyor kanka ondandır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0