Neler Yeni

Yeni pc aldim windows 10 pro dene me surumu ama windows ekkinkestirin diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa
Merhaba lar arkadasla yeni pc aldim 2 gun oldu windows 10 pro deneme surumu vardi amaa windos ekkinlestirin yaziyor anlamadim yardim

Zechion

80+ Silver
Merhaba lar arkadasla yeni pc aldim 2 gun oldu windows 10 pro deneme surumu vardi amaa windos ekkinlestirin yaziyor anlamadim yardim
Adı üstünde "deneme". Sizde windows için geçerli bir ürün anahtarı girmenizi veya satın almanızı istiyor.

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Prime

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Dostum 30 gün deneme hakkın var daha sonrasında windowsun birkaç özelliğini kullanamazsın internette keyler satılıyor onlardan alıp aktifleştirebilirsin 2 gün oldu fakat orada teslet vesaire kargo süresiyle baya olmuştur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum 30 gün deneme hakkın var daha sonrasında windowsun birkaç özelliğini kullanamazsın internette keyler satılıyor onlardan alıp aktifleştirebilirsin 2 gün oldu fakat orada teslet vesaire kargo süresiyle baya olmuştur.
Kanki saten pc dhaha yeni aldim 2 gun oldu ama simdiyi oyizden dedim korktum oyuzden ama eyvallahv yardim ci oldugunuz icin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
15-20 TL'ye keyler satılıyor. Onlardan alıp kalıcı etkinleştirebilirsiniz. (OEM Keyler ömür boyu kalıcı oluyor.)

Top Bottom