Neler Yeni

Yeni RX 6600'ün Kasması

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,126
İsim
a l p e r
10400F ile gayet yaşıyorum bu sorunu. Konu sahibinin sorunu HDD ama o işlemci de gayet bu sorunu yapar diye düşünüyorum 😀
Ben yapmaz diyorum ya. O işlemciyle RDR 2 oynadım çünkü Nasıl bir oyun olduğunu bilirsin. Bence sizde bi harddiskinizi kontrol edin

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben yapmaz diyorum ya. O işlemciyle RDR 2 oynadım çünkü Nasıl bir oyun olduğunu bilirsin. Bence sizde bi harddiskinizi kontrol edin
Sadece M2 SSD kullanıyorum 😀

Ekran kartı işlemciye göre güçlü kalınca işlemci tüm gücünü kartı beslemeye ayırıyor, o zaman kalan konularda işlemci sorun çıkmaya başlıyor yoksa sorun olmaz tabi ki. Geçen High On Life de baya sorun yaşadım mesela, işlemci yüksek FPS vermek için neredeyse her zaman %100 kullandığı için harita aşırı yavaş yükleniyordu. FPS kısıtlaması vs yaparak yükü azalttım her yeri şak diye yüklemeye başladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,126
İsim
a l p e r
Sadece M2 SSD kullanıyorum 😀

Ekran kartı işlemciye göre güçlü kalınca işlemci tüm gücünü kartı beslemeye ayırıyor, o zaman kalan konularda işlemci sorun çıkmaya başlıyor yoksa sorun olmaz tabi ki. Geçen High On Life de baya sorun yaşadım mesela, işlemci yüksek FPS vermek için neredeyse her zaman %100 kullandığı için harita aşırı yavaş yükleniyordu. FPS kısıtlaması vs yaparak yükü azalttım her yeri şak diye yüklemeye başladı.
Dediğiniz doğru olası bir şey ama samimi söylüyorum i310100F böyle bir sorun yaşatmaz. Ha kalabalık yerlerde fpsi oldukça düşürür yeterli bir işlemci de değildir. Ama geç kaplama falan söz konusu değil.

Bu dediğinizi RTX 4090 takıp 4K RDR 2 oynarsanız i3 ile belki gerçekleşebilir.

Top Bottom