Neler Yeni

Yeni şehre taşınma alışma süreci

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Hocam doğduğunuz yer kaderdir yapacak bir şey yok. Ama orada 01 izleyip elinize tesbih kafanın yanlarını sıfırlayıp çıkarsanız mutlaka çevre edinirsiniz XD. Şaka bir tarafa hocam kütüphanelere gidersiniz, müzelere gider takılırısınız(Asıl iyi çevre oralarda edinilir diye düşünüyorum). Asıl kültürlü ortamın oralarda olacağını düşünüyorum. Ve ya diğer hocamın dediği gibi bir spor dalına yazılın. Bu arada tekrardan geçmiş olsun, Allah tekrarını göstermesin.
Hocam kusura bakmayın 3-4 kışı bir yazınca şimdi gördüm.

Hocam keko birisi değilim 01 i baştan sona sinema filmi dahil izledim izleyip özenecek biriside değilim sakin efendi takılan birisiyim işin şaka kısmını yanitladiktan sonra Adanayı özal dışında pek gezmişligim yok , yapacagim şey insanlarla tanışmayı denemek . (Okul v.b işlerim yok ) En iyisi diksiyonumu düzeltip spora gidip vücudumu kalıba sokayim akşamları kafe ortamına girip o şekilde çevremizi açarız diye düşünüyorum. Umarım iyi insanlarla tanışırım 🙂.

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam kusura bakmayın 3-4 kışı bir yazınca şimdi gördüm.

Hocam keko birisi değilim 01 i baştan sona sinema filmi dahil izledim izleyip özenecek biriside değilim sakin efendi takılan birisiyim işin şaka kısmını yanitladiktan sonra Adanayı özal dışında pek gezmişligim yok , yapacagim şey insanlarla tanışmayı denemek . (Okul v.b işlerim yok ) En iyisi diksiyonumu düzeltip spora gidip vücudumu kalıba sokayim akşamları kafe ortamına girip o şekilde çevremizi açarız diye düşünüyorum. Umarım iyi insanlarla tanışırım 🙂.
İnşallah hocam. Hakkınızda hayırlı olmasını temenni ederim. Dediğim gibi arada kütüphanelerde takılmayı vs unutmayın ;-) "KÜLTÜR"

Aykut D.

80+ Gold
İnşallah hocam. Hakkınızda hayırlı olmasını temenni ederim. Dediğim gibi arada kütüphanelerde takılmayı vs unutmayın ;-) "KÜLTÜR"
Doğuya işiniz ya gezme dışında gelmenizi önermem doğu insanı dışarıya iyi hoştur ama içinde yaşadıkça midem bulanıyor. Uzun lafın kısası kültürlü insanlara ac kaldım . Komik ama burdaki bilgisayarcılar 6K fiyata gtx1060 3gb satıyor 🤣🤣 anla artık nasi bir yer olduğunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Doğuya işiniz ya gezme dışında gelmenizi önermem doğu insanı dışarıya iyi hoştur ama içinde yaşadıkça midem bulanıyor. Uzun lafın kısası kültürlü insanlara ac kaldım . Komik ama burdaki bilgisayarcılar 6K fiyata gtx1060 3gb satıyor 🤣🤣 anla artık nasi bir yer olduğunu.
GTX 1060 6k. Hocam biz doğu vilayeti diye senegale filan mı gidiyoruz 1060 6k XD

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
837