Neler Yeni

Yeni sistem aldım neler yapmalıyım?

QALAYCI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Adem KALAYCI
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem satın aldım birkaç gün içerisinde elimde olacak. İlk kez sistem alıyorum ve driver güncellemek konusunda hiçbir fikrim yok bu konu hakkında yardımcı olabilecek video tavsiyeleri verebilecek olan var mı acaba? Ekran kartım NVIDIA işlemcim AMD.

QALAYCI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Adem KALAYCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze

QALAYCI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Adem KALAYCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Honigfluss

80+ Bronze
İşletim sistemi yüklü gelse de yükleyene güven olmayacağı için kendin tekrar kur. Windowsu kurmadan önce bios ayarlarına girip ramlerini full hıza çek. Bence windows 10 kur daha stabil. Windowsu kurduktan sonra malum yöntemlerle windowsu etkinleştir. Sonra Windows update'e girip başka hiçbir ayara dokunmadan sadece driverların inmesini bekle. İndirmek için yeniden başlatılması lazım dediğinde başka driver o an yükleniyorsa yeniden başlatmadan önce onu da bekle. Bu şekilde 1-2 kere yeniden başlatarak driverları kur. Manuel olarak sadece ekran kartı anakart monitör driver'ı falan kurman gerekiyor gerisi halledilmiş olacak. Sonra ekran kartı ve anakartı dümdüz google'a yazıp son çıkan driverlarını yükle. Monitörünün de driverı vardır onu da yükle sitesinden. Bir de şu videoları izle https://www.youtube.com/results?search_query=sistem+aldıktan+sonra+yapılması+gerekenler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom