Neler Yeni

Yeni Sistem Tavsiyesi

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Bütçe
20.500
Itopyada sistemlere bakıyorum aklıma yatan, fiyatı ve özellikleri iyi olan bir bilgisayar baktım. Özellikleri aşağıda. Önerilerinizi bekliyorum en fazla 20 bin TL civarı fiyatta olursa sevinirim.

Itopya pc.png

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Itopyada sistemlere bakıyorum aklıma yatan, fiyatı ve özellikleri iyi olan bir bilgisayar baktım. Özellikleri aşağıda. Önerilerinizi bekliyorum en fazla 20 bin TL civarı fiyatta olursa sevinirim.

Alıntıyı görüntüle

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Islemciyi 180tl fark ile AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci yapmak mantikli degil mi?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Bu sistem hoşuma gitti benim baktığımdan (benim anladığım kadarıyla ) biraz daha iyi. Daha ayrıntılı bir fark varsa bilgilendirirsen sevinirim ve öneri için teşekkürler.
arkadaşın attığı ekran kartı beyaz olduğu için 1k daha pahalı bu sistemden https://www.gaming.gen.tr/urun/3597...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ ikisi arasındaki fark ssd ve ekran kartı markası(hemen hemen aynılar) , işlemciyi 5600 yapabilrisinz bütçe olur.

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Dostlar Gaming Gen TR'yi çok duymamıştım biraz baktım ŞİKAYETVAR sitesinde, bilemiyorum çok iyi tartışmalar yoktu insanlar biraz sıkıntı çekmişler, küçük bir parada değil bu miktarlar aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi bir sistem beğendim, işlemci ve ekran kartı ikisi birlikte gayet güzel performans sunuyor siz ne dersiniz ? Bu arada Itopya'dan baktım. İşlemci normalde Intel Core i3 13100F di , GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 ram buydu , WD 480GB GREEN SN350 NVMe M.2 SSD (Okuma 2400MB / Yazma 1650MB) buda SSD'ydi . Önerilerinizi bekliyorum. Güç kaynağı biraz düşündürdü yeterli olur mu yoksa biraz daha yüksek halini mi alayım ?

Bu da asıl sistemin linki;

Forum Itopya.png

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Dostlar Gaming Gen TR'yi çok duymamıştım biraz baktım ŞİKAYETVAR sitesinde, bilemiyorum çok iyi tartışmalar yoktu insanlar biraz sıkıntı çekmişler, küçük bir parada değil bu miktarlar aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi bir sistem beğendim, işlemci ve ekran kartı ikisi birlikte gayet güzel performans sunuyor siz ne dersiniz ? Bu arada Itopya'dan baktım. İşlemci normalde Intel Core i3 13100F di , GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 ram buydu , WD 480GB GREEN SN350 NVMe M.2 SSD (Okuma 2400MB / Yazma 1650MB) buda SSD'ydi . Önerilerinizi bekliyorum. Güç kaynağı biraz düşündürdü yeterli olur mu yoksa biraz daha yüksek halini mi alayım ?

Bu da asıl sistemin linki;

Alıntıyı görüntüle
her sitede sorun yaşanıyor itopya daha sorunlu ki bu sisteme para vermek yerine atılan sistemlerden birisini almak daha iyi olur seçim sizin

Son düzenleme:

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
her sitede sorun yaşanıyor itopya daha sorunlu ki bu sisteme para vermek yerine atılan sistemlerden birisini almak daha iyi olur seçim sizin
Biliyorum her yerde ufak tefek bazen de büyük sorunlar çıkar. Bildiğim ve gördüklerimi yazdım. Itopya tanıdığım ve izlediğim içerik üreticiler tarafından da çok kullanıldığı için daha çok güven veriyor. Ama Sevdiğim içerik üreticilerden Mete ağabey gibi adam varsa abartı bir şey olcağını düşünmüyorum zaten dediğim gibi "Bildiğim ve gördüklerimi yazdım" . Attığın sistemi işlemci güncellemesi ile biraz daha ucuz ve kalite olarak da biraz üstüne koydum ve alırsam da onu alacağım. Zaten bilgi almak için bakıp araştırıyorum yakın zamanda satın alacak durumda değilim.

Sistemin açık hali de aşağıda. Hâlâ önerilere açığım.

GGTR Sistem.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,896
Üyeler
140,720
Son üye
chenkov
Top Bottom