Neler Yeni

Yenilenmiş iPhone 7 mi yoksa Samsung Galaxy S9 mu

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
Arkadaşlar merhaba. Sizce yenilenmiş iPhone 7 mi almak mantıklı olur yoksa Samsung Galaxy S9 mu. Telde oyun oynamiyicam sosyal medya kamera ve özellikle YouTube yani en çok youtubede olucam. Günlük toplam en fazla 4-5 saat telde olurum sizce hangisini almak mantıklı olur ilerde biraz zaman sonra hangisi sıkıntı çıkarmaz 4-5 sene beni hangisi iyi götürür ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
Arkadaşlar merhaba. Sizce yenilenmiş iPhone 7 mi almak mantıklı olur yoksa Samsung Galaxy S9 mu. Telde oyun oynamiyicam sosyal medya kamera ve özellikle YouTube yani en çok youtubede olucam. Günlük toplam en fazla 4-5 saat telde olurum sizce hangisini almak mantıklı olur ilerde biraz zaman sonra hangisi sıkıntı çıkarmaz 3-4 sene beni hangisi iyi götürür ?
s9 sıfırmı?
keşke iphone 13 pro yerine s22 alsaydım diyorum ?

Arkadaşlar merhaba. Sizce yenilenmiş iPhone 7 mi almak mantıklı olur yoksa Samsung Galaxy S9 mu. Telde oyun oynamiyicam sosyal medya kamera ve özellikle YouTube yani en çok youtubede olucam. Günlük toplam en fazla 4-5 saat telde olurum sizce hangisini almak mantıklı olur ilerde biraz zaman sonra hangisi sıkıntı çıkarmaz 4-5 sene beni hangisi iyi götürür ?
Galaxy tokat manyağı yapar 7 yi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer İNKAYA
Önceliğin kamera değil ise kesinlikle S9.

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kamerada önemli ama daha çok telefonun sarzi beni günde 4-5 saat götürmesi lazım. Mesela Galaxy ekranları ilerde sıkıntı çıkarırmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceliğin kamera değil ise kesinlikle S9.
Kamerada önemli ve beni günde 4- 5 saat götürmesi de onemli

şahin doğan

80+ Platinum

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
Kamera olarak iPhone daha iyi sanırım ama. Kullanım amacımi üstte yazdım çok kararsızim. Yani hiç iPhone kullanmadim 7 de olsa kullanmak istiyorum ama beni 3 sene goturmeyecekse götürürkende çoook zar zor goturecekse almak istemiyorum çok kararsızim

İki cihazda 5 saati çok zor görür. Genel toplamda S9.
İp7 alsam cokmu mantıksız olur

Son düzenleme:

java

80+ Bronze
Kamera olarak iPhone daha iyi sanırım ama. Kullanım amacımi üstte yazdım çok kararsızim. Yani hiç iPhone kullanmadim 7 de olsa kullanmak istiyorum ama beni 3 sene goturmeyecekse götürürkende çoook zar zor goturecekse almak istemiyorum çok kararsızim

İp7 alsam cokmu mantıksız olur
Evet zaten iphone 7 ölü bir cihaz applea göre.

biribiri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
toprak toprak
Edge ekran ilerde sıkıntı çıkarırmi yani kırılma durumunda fiyatı ip7 ye göre çok fazla diyolar sanırım

Hayalet ekran , ekran yanığı amoled yanığı gibi sıkıntılar ?

Evet zaten iphone 7 ölü bir cihaz applea göre.
Edge ekran ilerde sıkıntı çıkarırmi yani kırılma durumunda fiyatı ip7 ye göre çok fazla diyolar sanırım

Hayalet ekran , ekran yanığı amoled yanığı gibi sıkıntılar ?

Son düzenleme:
Top Bottom