Neler Yeni

Yenilenmiş İPhone 8 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Özgür Kaptan
Oncelıkle basımdan gecen olayı kısaca ozetlıyeyım mi 11 t cihazi kullanırken ıpad 9. Nesil almam sonucu mi 11 t nin fazlalık oldugu dusuncelı ile sadece arama ve sosyal medya ıcın 11 t yı bırakıp 2. El bır p 40 lite aldım lakin once den 11 t x 3 pro gıbı cıhazlar kullandığım ıcın acıkcası 3 4 ay olmasına ragmen asırı bunalttı kamerası bile ayda yılda bir kullanan biri olmama ragmen benı tatmın etmiyor ve bende hem ios yazılımını sevdiğimden hemde se 8 tasarımlarını seviyorum seneye telefonu cok aktif kullanmıyacagım ıcın (sınavım var) İPhone 8 dusunuyorum fıyatı 6 k nasıl olur sizce biraz yukseltıp se de alabilirim

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
sınav senesi felan diyorsan tuşlu yada iphone 5 felan al iphone 8 o para verilmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Özgür Kaptan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sınav senesi felan diyorsan tuşlu yada iphone 5 felan al iphone 8 o para verilmez
Hocam sınav senesi dememin sebebi o sene agırlıklı olarak ıpad kullanacak olmam telefonlada elbetteki islerim olacak ama sadece sosyal medya ve ara sıra cok nadir kamera ıcın bu ihtiyacları baz alırsak beni kac sene goturur yada butceyo arttırıp se 2 almama deger mı acıkcası bır oncekı telefonum mı 11 t gayet iyiydi ama ipad aldıktan sonra ios cihaz kullanmak istiyorum acıkcası 8 ve se kasası hosuma gidiyor

Top Bottom