Neler Yeni

Yılbaşına Anneme Ne Telefon Alsam Sorunsalı (MAKS 7K)

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Hepinize iyi akşamlar, iyi günler Değerli Donanım'cılar!
2023'ün bitmesine ve yeni asgari ücretin belirlenmesine günler kaldı! Akıllarda tek soru: 15 bin mi? 17 bin mi?
.....bence 15 bin lira olacak ama neyse, konumuz o değil....

Zaman geçer, yıllar biter. Ama, yıllardır tek bir ''sorun-sal'' asla bitmez. O da, yılbaşı hediyeleri. :) Haksız mıyım? :D

Annem bana hep çok iyi davrandı, hep arkamda kaldı ve bana hem babalık hem de annelik yaptı.
Bana hem bir baba hem de bir anne olmayı öğretti. Beni zar zor da olsa gitti Makedonya'da üniversite okuttu.
Anlayacağınız, üstümde emeği çoktur kendisinin. Çok seviyorum kendisini.

Belki bütün fedakarlıklarını ödeyemeyeceğim bir şey olacak ama, ben de, bir telefon almaya karar verdim kendisine.
''Lan oğlum! Lan seni kafasız! Kadın sana her güzelliği, fedakarlığı yapmış! Sen de gidip bir telefon alayım mı diyorsun!? Hasta mısın koçum sen?''
Diyebilirsiniz ve sorabilirsiniz, çokta haklısınız, ne yalan söyleyeyim. Ama, asgari ücretle geçici olarak çalışıyoruz, ne yapalım daha ilk ayımı yeni doldurdum. 😅
Ve, sizden ricam şu... Bana şöyle son zamanlarda çıkmış (2022-2023) ve ileriye 4-5 yıl daha gidebilecek bir ANDROID telefon markası önerir misiniz?
Aralığım ne mi? 7,000 TL maksimum, değerli arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim. :)

Hayırlı geceler, hayırlı günler. SAYGILARIMLA!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,051
Üyeler
149,137
Son üye
harunbaba7
Top Bottom