Neler Yeni

Çözüldü✓ yıllarca kullanılacak sistem

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Baran Kut
Kasaya filtre de almayı düşünüyodum almayım o zaman hava akışı normalin üstünde bi kasa olduğundan bana da kule tipi daha mantıklı geliyordu
Yok hocam tozlanır evet ama kasanın hava akışı gerçekten çok başarılı. Bu kasanın bir kalem üstü model var Fractal Design'ın o da 9k dan falan başlıyor değmez diyip almamıştım. İyi ki almamışım bunun modülerliği, mekanizmaları falan çok başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep Esen
9800x3d eylül sonu bekleniyor..yeni sistem için 5 bin serisi ve 9800 ü bekleyeceğim,32 inç oled de alacağım..ben de uzun vadeli sistem toplayacağım ancak 2025 ocak ayında her şey hazır olacak çünkü 5 bin serisi geç çıkacak deniyor
Hocam peki beni 6 ay idare edecek ucuz yollu bir sistem önerebilir misiniz hazır toplama farketmez çünkü 6 ay nispeten rahat olacağım işe yeni başlayacağımdan bu süreçte rdr2 ve ac serilerini bitirmek istiyorum ultrada 2k-1080p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam tozlanır evet ama kasanın hava akışı gerçekten çok başarılı. Bu kasanın bir kalem üstü model var Fractal Design'ın o da 9k dan falan başlıyor değmez diyip almamıştım. İyi ki almamışım bunun modülerliği, mekanizmaları falan çok başarılı.
Fractal design falan bence görüntü olarak da hoş değil future design diyerek bozuyorlar kasaları

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Baran Kut
Fractal design falan bence görüntü olarak da hoş değil future design diyerek bozuyorlar kasaları
Fractal Design North'u bir güzel bulmuştum o zaman ucuzdu da şu anda çok pahalı.

Fractal Design Torrent var onu diyordum 9k diye 11k olmuş :kekw: hiç değmez fiyatına.

Zaten bu ikisine bir de Lancool III'ye bakmıştım. Bunun da beyazını alacaktım masam beyaz diye. Fikir değiştirip siyahını aldım. Hafiften pişmanım hocam :kekw: iki rengi de güzel duruyor ama.

Top Bottom