Neler Yeni

Yıpranmayan İskambil Destesi Önerisi

Falstian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Tasasız
Sihirbazlık numarası yapacağım bir kart arıyorum. kızılay'ın 3 adet destesi elime geçti ama hepsi çok yıprandı. ve bu yıpranma süreleri çok kısaydı, 1 haftada deste nerdeyse oynanmayacak hale geldi ilk aldığımdaki halinden eser yoktu. ellerim çok terliyor ve bu yüzden kartlar çok çabuk ıslanıyor. arkadaşlarımda da aynı kartlardan var ama onlar benim kadar çok kartlarla uğraşmıyorlar. aklımda iki seçenek var; bicycle'ın kartını almak, ya da plastik bir deste almak. ikisi de nerdeyse aynı fiyat, bicycle'ın kartları da aynı şekilde ıslanır diye korkuyorum ve ucuz da değiller deneme için de alamam. plastik kartlarda ise "hareket yapamazsın, çok çabuk kırılırlar" gibi şeyler duydum. vereceğim para da az bir para değil internette ne kadar araştırsam da cevap bulamadım. ellerimdeki terleme sorunu gerçekten çok fazla 2-3 dakika ellerimi yumruk yapsam veya cebime atsam sırılsıklam oluyorlar, yazın bu daha da fazla oluyor. Kısaca, bicycle alsam kart yıpranır mı, sorun çıkarır mı (altını çiziyorum tekrardan, ellerimdeki terleme normal değil. bi kartın ömrü yarısına kadar düşüyor, çok çabuk ıslanıyorlar.) ya da plastik kartlarla hareket yapılabiliyor mu, plastik mi almalıyım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Gerçek
Bende XPG'nin özel anime kızlı plastik kartları var çok kayıyor kartlar riffle shuffle bile zor yapılıyor bazen kartlar kayıyor yapılmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,969
Üyeler
156,869
Son üye
Vilola
Top Bottom