Neler Yeni

Yivsiz Tüfek Satın Alma Belgesi Ve Yivsiz Tüfek Önerisi Hakkında

supdelux

80+
Herkese iyi forumlar. Öncelikle alacağım tüfek ilk tüfeğim olacak. Dosyayı ilçe emniyete teslim edeli 1.5 hafta falan oldu fakat satın alma izni henüz çıkmadı. Bu satın alma izni ne kadar sürede çıkıyor yakın zamanda almış kişiler bilgilendirme yapabilirse sevinirim. Ek olarak avcılık değil taktik atıcılık yapacağım yani anlayacağınız tüfeği bir nevi ağlatacağım. Aklımda ithal tüfek almak var Benelli M4 veya Beretta 1301 gibi fakat tüfeği hor kullanacağım için sizce yerli bir m4 klon alıp onunla mı atıcılık yapsam yoksa bir adet yerli bir adet olursa kötü günler için ithal mi satın alsam?

Mantis35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Önder Durak
Selamlar iyi forumlar. 4 yıldır Derya MK12 kullanıcısıyım, ama kısa süredir bende Benelli M4 klonlarını inceliyorum. Taktik atıcılık için şu sıralar aklımda ve almayı düşündüğüm AKSA CROSSFİRE EXTREME modeli var. Oldukça iyi bir tüfek ve ele çok güzel oturuyor. (en azından benim elime :D) Benim görüşüm Benelli yerine bunu tercih edebilirsin, mekanizmaları aynı ve Benelli için üretilmiş bütün geliştirmeleri bu tüfek için de kullanabilirsin. Artan bütçe ile kendine hem mühimmat hem de güzel ekipman da dizebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
966,191
Üyeler
152,627
Son üye
Ilitharath