Neler Yeni

Yks 105 Gün Kala Sayisalda 295 Bi̇n Mümkün Mü ?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Kanka yok günde 10 saat çalışırım diyerek olmuyor. Sen konuyu nasıl çalışıyon? Okuyup geçiyon mu ne yapıyon video izleyip çalıştım mı diyon ya da direk konuyu bilmeden testlere mi başladın ne yaptın? Çalışmanı düzene oturtsan 105 günde 3 saat bile çalışsan yaparsın.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Verimli çalışmayla, ilk 100000 bile yapılır.
Fen derslerine ağırlık ver biraz. fizik ve kimya matematik kadar önemli.
Geometri
Üslü Sayılar
Fonksiyonlar
Çarpanlara ayırma.
Bu konularda iyiysen, birçok 11. sınıf konusunu yaparsın. Onun dışında haftalık deneme çöz. bilmediğin konulardaki sorularıda yapmaya çalış, ve yapamadıklarını, anlamadıklarını birilerine sor.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim aranızda tecrübeli veya yardımcı olabilecek arkadaş vardır diye açıyorum şimdi YKS sınavında hedefim sayısalda 295 bin yapmak sınava 105 gün var yaklaşık kalan zamanda mümkün mü günde ortalama 5-6 saat çalışıyorum (ileride artabilir) TYT 40 net geliyor ortalama AYT yeni başlayacağım ama temelim sıfır değil az çok biliyorum şunu sormak istiyorum sizce 105 günde sayısalda 295 bin yapılabilir mi? OBP 89 bu arada.
Hocam öncelikle gerçekten iyi calışmanız lazım birkaç arkadaşıma danıştım yapabilirsiniz ama gerçekten güzel çalışmak lazım çalışmazsanız yapamazsanız ve sıfır değilseniz yapabilirsiniz zaten sadece kendinize inanın ve güvenin ve tabikide çalışın.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam obp 90 alt yapınız boş değil. Düzenlii çalışmayla hangi plana göre çalışırsanız çalışın yapılır. Sayısal 300k pek bir şey istemiyor. Ancak dediğim gibi en zor kısım düzenli ve aksatmadan çalışmak :) 100 gün dişinizi sıkmak istediğiniz hayatı getirebilir.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
AYT'yi ortalama tutmanız durumunda mümkün, yapılır.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim aranızda tecrübeli veya yardımcı olabilecek arkadaş vardır diye açıyorum şimdi YKS sınavında hedefim sayısalda 295 bin yapmak sınava 105 gün var yaklaşık kalan zamanda mümkün mü günde ortalama 5-6 saat çalışıyorum (ileride artabilir) TYT 40 net geliyor ortalama AYT yeni başlayacağım ama temelim sıfır değil az çok biliyorum şunu sormak istiyorum sizce 105 günde sayısalda 295 bin yapılabilir mi? OBP 89 bu arada.
@Harley Quinn❖
TYT'den 40 yapsan, OBP 75 olsa, AYT'den de 10 matematik 5-10 FEN yapsan girersin o sıralamaya. Önemli olan AYT. AYT'den yaptığın bir soru TYT'den yaptığın 2-3 soruya eşit olabiliyor.

Cexaf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
@Harley Quinn❖
Merhaba yeni görüyorum kusura bakma pek aktif değilim az bir süre de kalsa yapılır benim okul ortalamam 67 felandı beni biraz geri çekti ama 200 k yaptım konular azalmışken bence ayt matematik ile tyt matematiğe önem vermelisin fen bilgisinde sorun olursa yardımcı olurum.

Top Bottom