Neler Yeni

YKS 15 gün Ayt matematik

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Elgin
Arkadaşlar öncelikle toto tutuştu ayt de toplam 20 net hedefim var henuz ayt denemesi cok cözmedim fakat kimyada elektrik ve organik kimyaya az cok hakimim biyoloji biraz çalışıyorum matematik yok.Matematikten 7 8 net yapsam bile yeter sizce kalan sürede olur mu ve hangi konulara bakmam lazım? Kalan sürede kendimi zorlayacağım zorlayabildiğim kadar okul derdim yok

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Nedox Bey
logaritma ve dizilere bak

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Arkadaşlar öncelikle toto tutuştu ayt de toplam 20 net hedefim var henuz ayt denemesi cok cözmedim fakat kimyada elektrik ve organik kimyaya az cok hakimim biyoloji biraz çalışıyorum matematik yok.Matematikten 7 8 net yapsam bile yeter sizce kalan sürede olur mu ve hangi konulara bakmam lazım? Kalan sürede kendimi zorlayacağım zorlayabildiğim kadar okul derdim yok
7 8 net yapılır logaritma ve diziler özellikle bedava net.Bence mantık sorusuda bedavadan 1 net.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Barış Okçu
polinomlar da bedava net kesinlikle bak

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
murat
birkaç soru zaten tyt mat bilgileriyle çözersin vakit çok olduğu için. kısa sürede logaritma diziler mantık belki biraz basit düzeyde limit en mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Elgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birkaç soru zaten tyt mat bilgileriyle çözersin vakit çok olduğu için. kısa sürede logaritma diziler mantık belki biraz basit düzeyde limit en mantıklı olur
Sağol hocam uygulayacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Elgin
7-8 yapılır yani tek istegim o çünkü suan

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Tayfun Yılmaz
Kanka TYT'den AYT'de çıkan konulara bak onlar sana 7-8 net getirir zaten.Ama riske atmak istemiyorsan AYT fizikte bir kaç konuya bakabilirsin TYT ile bağlantılı değiller çünkü ve mutlaka kolay yapabileceğin konu var.Biyolojide de sistemlere çalışsan tek yine 7 netlerde biyoloji getirir sana.AYT matematikte sana net gelsin istiyorsan en öncelikli yapman gereken fonksiyonları bitirmek olmalı çünkü bütün konular fonksiyonlardan türeme gibi bir şey.

Top Bottom