Neler Yeni

Yks Için Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Enes Buğra Damar
Eşit ağırlık okuyorum. Evet ama nereden başlayacağımı bilmiyorum abim üniye çok çalıştı mat yap diyor, YouTube da ki hocalar 11 kimi 9dan sıfır diyor kafam çok karışık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk sen direk 11 konularından mi başladın yoksa 9 10 a tekrar yaptın mı
hocam şuan 12.sınıfım ben de bu süreci tamamladım sayılır 9 10 11 12 matematiğini halletsen yeterli olacak .Matematik tm de çok ama çok önemli sadece matematiği hallet bana güven eğer kazanamazsan bul beni...

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Youtube dan hoca önerecek olursam kim ne derse dersin arkadaşlarında yorumlarına saygım var ama Rehber matematik gerçekten nefret eden adamı bile sevdirecek bi hoca arada kendininde hata yapması bazen yalandan yanlış söyleyip seni uyandırması falan çok enerjik ve üstüne titriyen hocadır çok severim kendisini zaten hayla onu izliyorum ayt matematik için 12. sınıfım başarılar.

BIGSHOT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ibrahim ACAR
Sağolasın abi bakıcam dediğin isimlere

ama şunu karıştırma sakın tyt-ayt dışından soru çözme konuda dinleme mesela kpss videoları sana yaramaz

aklıma şunlarda geldi YT kanalları:

Edebiyat Doktoru (bu adam fazla izlenmez ama bu adamın Türkçe konularını çok iyi anlardım örnekleri bol anlatımlar ve soru çözümleri)
Laptü Matematik (bu arkadaşta güzel matematik soruları çözüyor bunuda izlerdim

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
Orası da iyidir. Umarım istediğiniz ve çalıştığınız gibi geçer hocam sınavınız
Sağolasın

hocam şuan 12.sınıfım ben de bu süreci tamamladım sayılır 9 10 11 12 matematiğini halletsen yeterli olacak .Matematik tm de çok ama çok önemli sadece matematiği hallet bana güven eğer kazanamazsan bul beni...
😂 Sağolasın aklımdasın

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
kankam onlyforderece insta hesabım var her şeyi topladım orda paylaştım bakabilirsin.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
Youtube dan hoca önerecek olursam kim ne derse dersin arkadaşlarında yorumlarına saygım var ama Rehber matematik gerçekten nefret eden adamı bile sevdirecek bi hoca arada kendininde hata yapması bazen yalandan yanlış söyleyip seni uyandırması falan çok enerjik ve üstüne titriyen hocadır çok severim kendisini zaten hayla onu izliyorum ayt matematik için 12. sınıfım başarılar.
Tamamdır sağolasın

kankam onlyforderece insta hesabım var her şeyi topladım orda paylaştım bakabilirsin.
Hemen bakıyorum

Bektaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selami Bektaş
Eşit ağırlık okuyorum. Evet ama nereden başlayacağımı bilmiyorum abim üniye çok çalıştı mat yap diyor, YouTube da ki hocalar 11 kimi 9dan sıfır diyor kafam çok karışık

Knk sen direk 11 konularından mi başladın yoksa 9 10 a tekrar yaptın mı
ben 11 den başladımm dershanede de tyt den başladım benim programım sadece o gün hangi derslerden konu tekrarı ve soru çözümü yapacağımı belirliyorum belli bir soru miktarım yok yani internetten tyt konularının başlıklarını al youtube dan incele

ben 11 den başladımm dershanede de tyt den başladım benim programım sadece o gün hangi derslerden konu tekrarı ve soru çözümü yapacağımı belirliyorum belli bir soru miktarım yok yani internetten tyt konularının başlıklarını al youtube dan incele
matematikti yapman için ama eski konularda iyi bir zemin olması lazım benim ilk tyt denemem matematikte 6 netti şuan 18 üstü geliyor genellikle zamanımız var fakat boşa harcamamalısın gözünü açıp kapsıya kadar sınav günü gelir umarım istediğin bir bölüme sahip olursun <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,022
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom