Neler Yeni

YKS Sınav Süreci Hakkında?

Şuan 12.Sınıf Açık Öğretim Öğrencisiyim.11.Sınıfta Açık Öğretime Geçtim Bi Takım Sıkıntılardan dolayı, 9-10.Sınıf Virüs dönemine denk geldi Çoğu Konuyu Neredeyse Hatırlamıyorum Ve şuan Lise Son Sınıfım YKS Sürecine Kasım Ayında Başladım Evet çok Geç farkındayım ama aklımı kurcalayan bi kaç bişey var size danışmak istedim.Maddi Durumumuz Çok İyi Değil Ve Dershane Fiyatları Malum.Bu sene İstediğim Bölümü Kazanıp kazanamayacağım hakkında endişelerim var.Ya Sınava Hazırlanıcam Yada İşe Girip Dershane ve Kitap Masrafları vs Parası biriktiricem Nisan-Mayısa Kadar Çalışıp Mezuna kalacağım.Ne yapacağım Hakkında Bi fikrim Yok.
Düşüncelerinizi Merak Ediyorum?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Laptobun varsa internetteki PDF'lerden çözebilirsin. Bir sürü kitabın PDF'si var internette. Ya da illegal şekilde neredeyse yarı fiyatının altına çıktı şeklinde yapıp defter haline getiren yerler var. Oralardan alabilirsin. Dershaneye gitmeden kendin çalışarak halledebilirsin bence. Öğretmen tanıdığın falan varsa onlara sorarsın sorularını.

r4NG3r

80+ Silver
Şuan 12.Sınıf Açık Öğretim Öğrencisiyim.11.Sınıfta Açık Öğretime Geçtim Bi Takım Sıkıntılardan dolayı, 9-10.Sınıf Virüs dönemine denk geldi Çoğu Konuyu Neredeyse Hatırlamıyorum Ve şuan Lise Son Sınıfım YKS Sürecine Kasım Ayında Başladım Evet çok Geç farkındayım ama aklımı kurcalayan bi kaç bişey var size danışmak istedim.Maddi Durumumuz Çok İyi Değil Ve Dershane Fiyatları Malum.Bu sene İstediğim Bölümü Kazanıp kazanamayacağım hakkında endişelerim var.Ya Sınava Hazırlanıcam Yada İşe Girip Dershane ve Kitap Masrafları vs Parası biriktiricem Nisan-Mayısa Kadar Çalışıp Mezuna kalacağım.Ne yapacağım Hakkında Bi fikrim Yok.
dershane kitap vs boş pcn varsa 500 TL'ye grafik tablet al yeter

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dostum bu sene olmazsa seneye bir daha denersin niye bu kadar kastın? Şimdi çalışabildiğin kadar çalış diyelim ki olmadı yazın çalışırsın mezun senenin kitaplarını kendi cebinden karşılarsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptobun varsa internetteki PDF'lerden çözebilirsin. Bir sürü kitabın PDF'si var internette. Ya da illegal şekilde neredeyse yarı fiyatının altına çıktı şeklinde yapıp defter haline getiren yerler var. Oralardan alabilirsin. Dershaneye gitmeden kendin çalışarak halledebilirsin bence. Öğretmen tanıdığın falan varsa onlara sorarsın sorularını.
Laptobum Var Şuan Bazı Derslerin PDF inden Yararlanıyorum ayrıyetten Youtube'dan Hocaları dinleyip Not Çıkarıyorum.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Rulep

80+ Gold
Dershaneye 2 kere bıraktım faydasını görmedim tabii seninde görmeyeceğin anlamına gelmiyor ama ona ayıracağın parayı soru bankası falan alman daha mantıklı

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Aklında ki düşünceleri at bu sene iyice çalış olmazsa en azından seneye rahat edersin kitap konusunda dolap gardrops gibi uygulamalardan kitap alabilirsin fotokopiden daha ucuza bulabilirsin biyoloji , Türkçe gibi dersleride tablet telefondan çözersin ben öyle yapıyorum

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Hocam Çoğu Derslerde Sıfırım O yüzden Dedim,Etrafımdaki Tanıdıklarım Temelin vs Yoksa Dershaneye Gitmeden Yapamazsın VS diyorlar.
Onlar ders çalışma disiplini olmayan insanlar. Ders çalışma disiplinini kendine özümsetip başarılı şekilde uygulayabiliyorsan, dershane daha sana zarar bile olur.

Rulep

80+ Gold
Hocam Çoğu Derslerde Sıfırım O yüzden Dedim,Etrafımdaki Tanıdıklarım Temelin vs Yoksa Dershaneye Gitmeden Yapamazsın VS diyorlar.
Dershaneye şart değil dert etme temelin yok diye düşeceksin en düşük sınıfa boş yapan öğrenciler olucak 40 dk 10 bilgi öğreneceğiniz 2 bilgi öğrenip bitireceksin.
Sınav ineklemeden kazanılmaz bu ülkemizde böyle maalesef ineklemek için büyük irade lazım bu yoksa mezunsun dershaneye gitsen bile ineklemediğin sürece mezunsun tabii hedeflerin büyükse

İllaki Faydalı dershanelerde var ama bunların çoğu para tuzağı yani iyisini bulmak zor ve seninde bütçen kısıtlı olduğu bunu ayıracağın diye kitap parasından kısacaksın PDF kitap falan cidden bir süre sonra bayıyor elin o kaleme silgiye kitaba dokunacak
Dershanelerin deneme kuluplerine yazılıabilirsin

Top Bottom