Neler Yeni

Yks sonucuma göre bölüm önerisi

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,426
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sadece istanbulda bulunan bu puanlara göre alan herhangi bir yer var mı acaba ?
1689950425837.png

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,426
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Dış ticaret önlisans olarak geliyor okan üni paralı olarak aslında bende düşünüyorum fakat içimden bir ses gitme ve 1 sene daha çalışıp bilgisayar programcılığına git diyor

omer_34

80+ Silver
tecrübelerime dayanarak söylüyorum bu puanla yapacağın tercih seni daha çok üzebilir mezuna kalmanı tavsiye ederim.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
tecrübelerime dayanarak söylüyorum bu puanla yapacağın tercih seni daha çok üzebilir mezuna kalmanı tavsiye ederim.
Ben o şekilde düşünüyorum fakat biraz daha araştırma yaptım Bankacılık ve Sigorta okuyabiliyorum Maltepe Üniversitesinde %50 indirimli olarak Bankacı olmak istiyorum fakat bu puanlarla hiç gitmekte istemiyorum bir türlü emin olamıyorum

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Onur
mezuna kalıp bir sonraki seneye çalışabilirsin
puanların çok düşük bir yere yerleşmen zor

omer_34

80+ Silver
Ben o şekilde düşünüyorum fakat biraz daha araştırma yaptım Bankacılık ve Sigorta okuyabiliyorum Maltepe Üniversitesinde %50 indirimli olarak Bankacı olmak istiyorum fakat bu puanlarla hiç gitmekte istemiyorum bir türlü emin olamıyorum
açıkçası bankacılık için ücretli bölüme gitmeyi pek mantıklı bulmadım hocam seneye mezuna kalıp biraz daha tyt ağırlıklı çalışırsnaız rahatlıkla kazanırsınız diye düşünüyorum. eğer yüksek bi bölüm ise söylediklerimi unutun.( 2 yıl aradan sonra 1 2 ay ders çalışıp bankacılık kazanan arkadaşım vardı o yüzden böyle dedim)

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
açıkçası bankacılık için ücretli bölüme gitmeyi pek mantıklı bulmadım hocam seneye mezuna kalıp biraz daha tyt ağırlıklı çalışırsnaız rahatlıkla kazanırsınız diye düşünüyorum. eğer yüksek bi bölüm ise söylediklerimi unutun.( 2 yıl aradan sonra 1 2 ay ders çalışıp bankacılık kazanan arkadaşım vardı o yüzden böyle dedim)
Aklıma bilgisayar programcılığı veya hukuk var yüksek ihtimalle TYT'ye abanacağım AYT bu saatten sonra geçti benden

omer_34

80+ Silver
Aklıma bilgisayar programcılığı veya hukuk var yüksek ihtimalle TYT'ye abanacağım AYT bu saatten sonra geçti benden
bilgisayar programcılığını önerebilirim. dgs hazırlanıp 4 yıllığa da geçebilirsiniz veya kendinizi geliştirerek 2yıllıkla idare edebilirsiniz de. bende bu sene açık öğretim atatürk üni bilg programcılığını 2. üni olarak okumayı planlıyorum

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Sadece istanbulda bulunan bu puanlara göre alan herhangi bir yer var mı acaba ?
Alıntıyı görüntüle
mezuna kal bu puanla seçim yapma seçim yapıp seneye bir daha girmek istesen kırık obp olacak anca zarar emin ol bu puanla gideceğin yer parana ve en önemlisi zamanına yazık 4 yıl sonra gelip ağlama üni okudum (sözde üni) a101 de calısıyorum diye

SPERANZA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut
Knk benim babam bankacı. Bankacı olmak istiyorsan tonla para verip bankacılık okumana gerek yok alım koşullarında sadece üniversite mezunu şartı var okuduğun bölümün de pek bir önemi yok açıkçası ve bankanın kendi sınavına girip eksik bir pozisyon varsa oradan başlatırlar ve genellikle gişedir oradan başlayıp zamanla yükseliyorsun
Yani tavsiyem açıktan oku en kötü…

Top Bottom