Neler Yeni

Yks Üniversite Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet celebi
Merhabalar arkadaşlar gecen sene yksye girdim bu yıl 2. girişim olacak. 2023'te tyt 909k, say 864k, ea 924k geldi. Tercih yapmak istedim fakat ailem nereye gideceksin, bir yıl daha dene yasin genç dediler. Mezuna kaldım, yani bu yıl mezunum. 15 gün sonra sınav ve netlerimde hiç artış olmadı diyebilirim maalesef. 2 yillik ailem istemiyor gondermeyiz diyolar. 4 yillik ea bulabilir miyim şu sıralamalarda, sırf gitmek için gidicem, bıktım gerçekten herkesten. Tavsiye bekliyorum abilerim ablalarimdan.

Loursy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Atakan
Bu sıralamalardan sırf okumak için okuyacaksan hiç okuma iş hayatına atıl boşu boşuna 4 yıl kaybedeceğine daha faydalı olur ailenle de otur konuş. Doğru düşünmüşler mezuna kal diyerek ama istemediğin için pek çabalamamışsın anlaşılan.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,129
İsim
Taha Efe
Merhabalar arkadaşlar gecen sene yksye girdim bu yıl 2. girişim olacak. 2023'te tyt 909k, say 864k, ea 924k geldi. Tercih yapmak istedim fakat ailem nereye gideceksin, bir yıl daha dene yasin genç dediler. Mezuna kaldım, yani bu yıl mezunum. 15 gün sonra sınav ve netlerimde hiç artış olmadı diyebilirim maalesef. 2 yillik ailem istemiyor gondermeyiz diyolar. 4 yillik ea bulabilir miyim şu sıralamalarda, sırf gitmek için gidicem, bıktım gerçekten herkesten. Tavsiye bekliyorum abilerim ablalarimdan.
Yani ben 550k ea ile yerlesmiştim Türkceden Paragraf Noktalama Matematikten Tyt ayt gözüne kestirdigin basit konuları yap sosyal dende ekle Biraz çabala yerlesirsin dostum :)

İstanbuldaysan Bizim Üniversiteye'de (FSMVU) bi bak, Bizim kampüse gelirsen Çay Kahve ikram ederim :D

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,207
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Seni biz sanayiye gönderelim 1M sıralama ile tercih mi yapılır

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Bence bir işe gir çalış bu sıralamayla okumak hayatından 4 sene kayıp olur.Bide sen bu 1 senelik mezun sürecinde ne yaptın bir işte falanmı çalıştın derste yapmamışsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet celebi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sıralamalardan sırf okumak için okuyacaksan hiç okuma iş hayatına atıl boşu boşuna 4 yıl kaybedeceğine daha faydalı olur ailenle de otur konuş. Doğru düşünmüşler mezuna kal diyerek ama istemediğin için pek çabalamamışsın anlaşılan.
İnanın çok istiyorum, ama olmadı. Çok çalışmadım diyebilirim kafam çok daginikti. 1 sene daha denesem inanın daha kötü yaparım, yeter artık yks.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bir işe gir çalış bu sıralamayla okumak hayatından 4 sene kayıp olur.Bide sen bu 1 senelik mezun sürecinde ne yaptın bir işte falanmı çalıştın derste yapmamışsın.
İşte falan çalışmadım hiç, ev dershane arasında mekik dokudum

Yani ben 550k ea ile yerlesmiştim Türkceden Paragraf Noktalama Matematikten Tyt ayt gözüne kestirdigin basit konuları yap sosyal dende ekle Biraz çabala yerlesirsin dostum :)

İstanbuldaysan Bizim Üniversiteye'de (FSMVU) bi bak, Bizim kampüse gelirsen Çay Kahve ikram ederim :D
Teşekkür ederim hocam, aklımdasınız :) Net tablonuz nasıldı acaba

Son düzenleme:

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
İnanın çok istiyorum, ama olmadı. Çok çalışmadım diyebilirim kafam çok daginikti. 1 sene daha denesem inanın daha kötü yaparım, yeter artık yks.

Netleriniz naısl peki hocam tyt ve ayt birde denemenin yayını nedir

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Ahmet

usta sen naptın yahu kendi bölümümden dahi hazırlanmıyorum adil şartlarda değilim ben bile EA 370K yapıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet celebi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netleriniz naısl peki hocam tyt ve ayt birde denemenin yayını nedir
Hocam tyt max 40 desek, ayt sayisalim normalde ama sayisaldan pek bisey beklemediğim için (4 5) , eadan tercih yapicam tahminimce 7-8 olabilir

Top Bottom