Neler Yeni

Yks ye nasıl çalışmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
Arkadaşlar selam bu sene 11. sınıfa geçiyorum.9 ve 10. sınıfta neredeyse tamamen eksiğim temelim çok kötü.Sizce nasıl çalışmalıyım? Birde kendimi bilgisayardan nasıl uzaklaştırırım.Eğer yapamazsın derseniz pc yi iade etme seçeneğimde var ama ailem pek sıcak bakmıyor babam edicekti aslında sonra etme oyunları silersem odaklanabilirim bence dedim,oda tamam dedi..Yorumlarınızı bekliyorum.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
9 10da eksiğin çoksa dershaneye git bence imkanınız varsa

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar selam bu sene 11. sınıfa geçiyorum.9 ve 10. sınıfta neredeyse tamamen eksiğim temelim çok kötü.Sizce nasıl çalışmalıyım? Birde kendimi bilgisayardan nasıl uzaklaştırırım.Eğer yapamazsın derseniz pc yi iade etme seçeneğimde var ama ailem pek sıcak bakmıyor babam edicekti aslında sonra etme oyunları silersem odaklanabilirim bence dedim,oda tamam dedi..Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu yaz Tyt yani 9-10 konularını bitirmeye odaklan. Yalnız bunu kendin planlı bir şekilde yapamayabilirsin. O yüzden yaz kursuna gitsen daha faydalı olur.

Bilgisayar konusunda da şöyle bir önerim var. Ben sınava hiçbir teknolojik aletten yardım alarak çalışmadım. Eğer senin de ihtiyacın yoksa kaldır PC yi. Ancak ihtiyacın olursa o zaman kur ya da bilgisayarda ki tüm oyunları sil ve ailen kontrol etsin PC yi. Yani şifre vs koyabilirler PC ye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
çok geç kalmadımmı kurs için?
birde tyt 11 de çalışmıyımmı ayt ne zaman calısayım
Kurs için geç kalmamışsindir ya. Çünkü sınav yeni bitti ve yaz kurslarına yeni başlıyorlar. Genelde planları 2 ayda tyt yi bitirmek olur.

Tyt ye 11 de de 12 de de çalışacaksin tekrar tekrar. Ancak bu yaz Tyt için bir temel atarsan daha güzel olur. Konulara hakim olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu yaz Tyt yani 9-10 konularını bitirmeye odaklan. Yalnız bunu kendin planlı bir şekilde yapamayabilirsin. O yüzden yaz kursuna gitsen daha faydalı olur.

Bilgisayar konusunda da şöyle bir önerim var. Ben sınava hiçbir teknolojik aletten yardım alarak çalışmadım. Eğer senin de ihtiyacın yoksa kaldır PC yi. Ancak ihtiyacın olursa o zaman kur ya da bilgisayarda ki tüm oyunları sil ve ailen kontrol etsin PC yi. Yani şifre vs koyabilirler PC ye.
laptop kullanıyorum oyunları silsem sizce frenleyebilirmiyim kendimi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
9 ve 10. sınıfa çalışmadığım için pişmanım. Çabucak 9 ve 10u bitir

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Ben de 11 e geçtim köye falan gidicem yazın çalışma imkanım yok.Benim planım 11.sınıfın ilk dönemi (ea seçtiğim için tyt fen e 12 de çalışıcam+felsefe+din) Coğrafya Tarih Türkçe Matematiği bitirmek. Ek olarak 11.sınıfın konularını sağlam a almak. 2.dönem de de tyt soru bankaları alıp çözmeyi planlıyorum.11.sınıf sonunda tyt denemelerinde 60 net e ulaşmak ana hedef.

Top Bottom