Neler Yeni

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeynep koçak
Arkadaşlar merhaba, ben önlisans lojistik mezunuyum. dgs sınavı ile yönetim bilişim sistemlerine geçmeyi düşünüyorum. İnternette çok karışık bilgiler var. Okuyan varsa veya bu bölümden mezun olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz. Teşekkür ederim.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
aklınıza ne takılıyorsa yazabilirsiniz.

The Batman

80+ Silver
DGS ile 2-3 kişi alıyor iyi çalışmak lazım lojistik ile geçilir mi hiç bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeynep koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DGS ile 2-3 kişi alıyor iyi çalışmak lazım lojistik ile geçilir mi hiç bilgim yok
Normalde 2018 yılında baktığım ÖSYM listesine göre geçilemiyordu fakat şimdi geçilebiliyorr. Siz bu bölümümü okuyorsunuz

CemSultan01

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, ben önlisans lojistik mezunuyum. dgs sınavı ile yönetim bilişim sistemlerine geçmeyi düşünüyorum. İnternette çok karışık bilgiler var. Okuyan varsa veya bu bölümden mezun olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz. Teşekkür ederim.
Benim abim okuyo

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
her an bir şey çıkabiliyor kesin bir şey diyemem buradanda cevap verebilirim bilgisayar programciligi okuyup üstüne DGS ile geçtim
Seneye YBS bölümünü okumak istiyorum da ufak tefek sorularım mevcut.

Bölümü okumak kolay mı?
Direkt olarak yazılım mı öğretiyorlar yoksa farklı şeyler de mevcut mu?
Mezunsanız iş bulabildiniz mi? Bulduysanız kaç ayda buldunuz?
YBS için İngilizce eğitim şart mı yoksa Türkçe olarak da görülen bir eğitim bize yeterli midir?
Daha çok hangi alanlarda iş yapıyor bu bölüm?
YBS okurken iyi bir bilgisayar şart mıdır?

Cevaplarsanız sevinirim. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Zeynep koçak
her an bir şey çıkabiliyor kesin bir şey diyemem buradanda cevap verebilirim bilgisayar programciligi okuyup üstüne DGS ile geçtim
Aa cok güzell. Alttan kaç dersinizi saymadılar. Bölümün içeriği ile ilgili bilgi verebilir misin mesela neler yapıyorsunuz geleceği olan bir bölüm mü genel olarak bahşeder misin ve hangi ünide okuyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim abim okuyo
Abini çağır 🤣🤣

CemSultan01

80+ Bronze
Aa cok güzell. Alttan kaç dersinizi saymadılar. Bölümün içeriği ile ilgili bilgi verebilir misin mesela neler yapıyorsunuz geleceği olan bir bölüm mü genel olarak bahşeder misin ve hangi ünide okuyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abini çağır 🤣🤣
Bekle lan abimi çağırcam.

Top Bottom