Neler Yeni

Yok yere YouTube hesabım askıya alındı

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Tarık Türk
Merhabalar, hiçbir şekilde video yüklemedim ve nadiren yorum yapmama rağmen durduk yere YouTube hesabım askıya alındı. Destek talebinden itiraz ettim ama böyle olması ilginç geldi YouTube hesabıma erişimi nasıl tekrardan sağlarım ?

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Neden askıya alındığına dair açıklama yok mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ahmet Tarık Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır yok youtube hiçbir açıklama yapmadı itiraz etmeme rağmen

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
hayır yok youtube hiçbir açıklama yapmadı itiraz etmeme rağmen
Aynısı bana da oldu. Sanırım bana bildirim geldi ama hesabım kapandığı için video da açılmıyor. İşin komik kısmı video benim mi bilmiyorum. Açılmıyor. Hesap kapandığı için erişilmiyor. Eğer benimse bile yıllardır videom var ve şimdi başıma geldi. Video dediğim de şarkılı oyun videosu. Küfürü geçtim insan sesi bile yok. Telif desen hiç değil. Ben başvuru yaptım açılması için. Dedim işte ben bir şey yapmadım. Sebepsiz kapandı diye. Fakat kabul etmediler. Bu şekilde kalmasını (kapalı) uygun görmüşler. Sadece YouTube hesabı kapanıyor. Gmail de sorun yok. Sende şansını dene. Bazen açılıyormuş. Önemli not: Askıya alınan YouTube Hesabının URL'sini yani kanal linkini bilmen gerekiyor. Benim hesabım URL atamadığım için açılmadı diye tahmin ediyorum. Hesap kapandığı için atamadım. Ama sen şansını dene belki açılır. İtiraz ettiğim Link:

Top Bottom