Neler Yeni

Yolda kız bayıldı yardım ederken beni dövmeye kalkıştılar.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Yahu arkadaşlar kimseye iyilik yok yardım etmeyiniz. Şimdi her zamanki gibi bazen işe bisikletle giderim hava güzel olduğunda. Neyse ağalar ben bir viraj mı ne? köşeyi dönerken evlerin dibinde giden kız gördüm biraz kısa etekli felan giyimi vardı, Sağa sola sallana sallana gidiyordu bi halt olacağını hissettiğim için yavaşlayıp durdum derken kız yere yapıştı. Bisikleti güvene alarak bi yere kitledim 10 saniye içinde koştum kızı kaldırmaya çalıştım. Binaların arkasından çıkan 3-5 keko tipli 25-30 yaşlarında adamlar napıyon ne ediyon gibi üstüme gelmeye başladılar. Burada fena atıştık kızın koluna diğer erkek girip yardım ediyormuş gibi yaptı. Diğerleri Kolumdan Tutup binaların arkasına doğru çektiler konuştuk küfürleştik derken birisi pıçak çıkardı ama açmadı. Yanındaki adam söyledi açsana olm şu bıçağı, adam söyledi yoo en iyisi biz alalım elemanı binanın girişine derken binanın kapısından beni çekip içeri aldıkları gibi zebaniye dönüştüler, Bi bakmışım binanın içine değilde cehennemin zindanına girmişim adamlar 3 saat aralıklarla bana işence yapmaya geliyorlar. ne olur yardım edin wifi şifresini zor buldum. Polisleri arayın biri yardım göndersin buraya kapının nerede olduğunun konumunu atıcam acil cevap verin.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,450
İsim
Taha yücel
Ciddimisin ? Ben komiser mesut olayı yrine geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar bir çete kadının bayılması da bir oyun böyle yaparak insanları zan altında bırakılıyor suç iftira atılıyor şikayeti geri çekmek için para istiyorlar çökerttik çeteyi

oEnesQlf

80+ Silver
Ciddimisin ? Ben komiser mesut olayı yrine geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar bir çete kadının bayılması da bir oyun böyle yaparak insanları zan altında bırakılıyor suç iftira atılıyor şikayeti geri çekmek için para istiyorlar çökerttik çeteyi
Olay yerine yakınız

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ali'ye söyledim. 8x scope takıp geliyor :p

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,930
İsim
Lokman Doğan
geliyoruzzz

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Şu trol konu açanların banlanması gerekiyor. Bu ara çok arttı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,569
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom