Neler Yeni

YouTube için hazırladığım CS 1.6 editi nasıl olmuş?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
KRTOPHJRTPOHEROHGELRĞPGRTPOHKTRJOPRLJTRJPĞTRJRJTJ

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
:D En kaliteli edit

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,303
İsim
yusuf ecer
Hipnotize oldum.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Hocalarım konu henüz 1 dakika önce açıldı ve video 4.30 dakika tamamen izlemeden neyin kafası bu?
Bu edit komiklik olsun diye yapılmadımı ? o zaman doğruları konuşmak gerekiyorsa ben kimseyi üzmek istemem ama bu bir edit değil arkaya müzik koyup gameplay ile edit olmaz edit dediğin bildiğimiz kaliteli effectleri koyarsın güzel geçişler falan olur o zaman edit olur.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu edit komiklik olsun diye yapılmadımı ? o zaman doğruları konuşmak gerekiyorsa ben kimseyi üzmek istemem ama bu bir edit değil arkaya müzik koyup gameplay ile edit olmaz edit dediğin bildiğimiz kaliteli effectleri koyarsın güzel geçişler falan olur o zaman edit olur.
Komiklikten çok hava olsun diye başlarını atlamadan izleseydiniz anlardınız.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Komiklikten çok hava olsun diye başlarını atlamadan izleseydiniz anlardınız.
Yanılıyorsun hiç bir atlamadan izledim ve sen mesajı yazarkende izliyordum genede aynı şeyi şeyi diyebilirim yani ön yargı yok sana cidden edit olarak geldimi bu video? Eğer böyle birşeye merağın varsa kesinlikle ilerlemelisin bu yoldan ama çok yanlış biliyorsun bu bir edit değil.

Moren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah
Kardeşim buna eşit dersem editçilere hakaret etmiş olurum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim buna eşit dersem editçilere hakaret etmiş olurum.
Edit

Kara*

80+ Silver
Kanka eskiden Wolfteam oynayan yt kanalları editi gibi olmuş, ayrıca 15 fps ile oynama challenge güzelmiş.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Hahaha
Reaksiyonlar: ssh4
Top Bottom