Neler Yeni

YouTube için hazırladığım CS 1.6 editi nasıl olmuş?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
ilk başta shit post sandım fakat gerçekten ciddi ciddi edit olduğunu savunmuşsun ben bunu 7 yaşımda bandicamden video çekip yapıyordum .d
Yok artık shit post hiç sevmem.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
Ekmek kızartma makinası bile 60fps verir bu video nedn 30fps gibi .d

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş

majorw0w

80+ Silver
La kelesle sprey Atacan ayaklardan kafaya doğru kayıyor öyle taranır mi? Oto yasak bu arada kardeşim

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
La kelesle sprey Atacan ayaklardan kafaya doğru kayıyor öyle taranır mi? Oto yasak bu arada kardeşim
Ne anlatıyorsunuz hocam dediğinizden en ufak bir şey bile anlamadım. Ne otosu? Atacan kim? la keleste ne?

• Hahaha
Reaksiyonlar: ssh4

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
ah be kardeşim :D

pentium 4 de 15 fps oynardık bu oyunu

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Top Bottom