Neler Yeni

Youtube kanal içerik önerisi

Melisana

80+
Arkadaşlar youtube'a ne zamandır girmek istiyorum. Ancak bazı sorunlarım vardı bu konuda o sorunları aştım artık. Yüzümün gözükmeyeceği ve sesimiz duyulmacağı yaratıcı içerik fikirlerinizi bekliyorum. 1 video için saatlerce hatta Haftalarca uğraşırım yeter ki içime sinsin. O yüzden uğraştıcı işler de olursa sorun olmaz. Ama dediğim gibi sesimi ve yüzümü kullanmamam gerek. Şimdiden teşekkür ederim

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Montaj videoları yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
.
Açıkçası kaliteli içeriğe önem veren birisiyim. Bu videonun kalitesi hakkında kötü düşüncelerim var
Bu birazcık acemice olmuş gibi, büyük ihtimalle 2 gün kadar uğraşıldı. Siz bir hafta çalışırsınız üstünde ve kaliteli bir şey çıkabilir bence.

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
Arkadaşlar youtube'a ne zamandır girmek istiyorum. Ancak bazı sorunlarım vardı bu konuda o sorunları aştım artık. Yüzümün gözükmeyeceği ve sesimiz duyulmacağı yaratıcı içerik fikirlerinizi bekliyorum. 1 video için saatlerce hatta Haftalarca uğraşırım yeter ki içime sinsin. O yüzden uğraştıcı işler de olursa sorun olmaz. Ama dediğim gibi sesimi ve yüzümü kullanmamam gerek. Şimdiden teşekkür ederim
ekonomi videoları veya fps test

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Heath Ledger

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
yüz yok ses yok.yapacağın içeriğin yok onu da başkalarından bekliyorsun.kusura bakma ama o iş yaş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,999
Üyeler
158,693
Son üye
kafas28326
Top Bottom