Neler Yeni

Youtube Kanalı Açacağım Video Fikri Nasıl Bulabilirim

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Herkese Merhaba

Youtube Kanalı Açmak istiyorum tamamen zaman geçirmek adına açacağım bir kanal olacak kanalda eğitim videoları cekmek istiyorum (bilgisayarda yaşanan sorunlar çözümü oyun türkçe yaması falan) fakat açtıkdan sonra video fikri bulamamaktan korkuyorum kanalı boşlarsam emeklerim boşa gidebilir aklına video fikri gelen varsa yazabilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Para kazandiran uygulamalar basligi ac saten izlenir akdjkskxkkd😂😂

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Ahmet Sevinç
Herkese Merhaba

Youtube Kanalı Açmak istiyorum tamamen zaman geçirmek adına açacağım bir kanal olacak kanalda eğitim videoları cekmek istiyorum (bilgisayarda yaşanan sorunlar çözümü oyun türkçe yaması falan) fakat açtıkdan sonra video fikri bulamamaktan korkuyorum kanalı boşlarsam emeklerim boşa gidebilir aklına video fikri gelen varsa yazabilirmi
tamam o zaman bi çizelge oluştur kendine 6-7 aylık olsun onu yap

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para kazandiran uygulamalar basligi ac saten izlenir akdjkskxkkd😂😂
öyle videoların çoğu sahte oluyor gerçek olanlar ise çok fazla zaman harcamak gerekiyor ben sadece insanların işine yarayabilecek şeyler cekmek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam o zaman bi çizelge oluştur kendine 6-7 aylık olsun onu yap
şuanda aklımda sadece 7 8 Video Fikri var Umarım bu sayı artar

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
öyle videoların çoğu sahte oluyor gerçek olanlar ise çok fazla zaman harcamak gerekiyor ben sadece insanların işine yarayabilecek şeyler cekmek istiyorum
Ben bikere gercek olanini paylastim yemedigim kufur kalmadi ama gercekti ayda 12euro civari harclik aliyodum

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Ahmet Sevinç
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanda aklımda sadece 7 8 Video Fikri var Umarım bu sayı artar
yani mesela forumda bazen arkadaşlar konu açıyolar yardım etiketiyle o konulardan faydalanıp fikir bulabilirsin

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
yani mesela forumda bazen arkadaşlar konu açıyolar yardım etiketiyle o konulardan faydalanıp fikir bulabilirsin
evet sırf bu yüzden forumda daha sık takılmaya başladım fikrin için teşekkürler

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,058
İsim
MehmedVII
Herkese Merhaba

Ben de oyun türkçe yaması ve bazı oyunları indirmeyi çektim ama YouTube zararlı içerik olmamasına rağmen sildi ve destek ile görüşmek istediğimde de reddedildim

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Ben de oyun türkçe yaması ve bazı oyunları indirmeyi çektim ama YouTube zararlı içerik olmamasına rağmen sildi ve destek ile görüşmek istediğimde de reddedildim
türkçe yama falan exe dosyası oldugu için virüs olarak algılıyor olabilir belkide cidden virus vardır...

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,058
İsim
MehmedVII
türkçe yama falan exe dosyası oldugu için virüs olarak algılıyor olabilir belkide cidden virus vardır...
Yıllardır oyun ceviri kullanırım hiç virüs kapmadı. Bazı oyunların hata çözümünü de çekmiştim onlar da silindi hatta Bi aralar ne zaman oyun dışından yani masaüstünden video çeksem yaş kısıtlaması yiyordum inceleme isteyince silindi

Top Bottom