Neler Yeni

YouTube Kanalları Görselleri nereden buluyor?

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
Arkadaşlar merhaba, mesela film inceleme kanalları olsun, bilgi kanalları olsun yani kendi videolarını çekmeyen, yüzünü göstermeyen ve ilgili konularda görsel kullanan kanallar bu görselleri nereden buluyor?
Telif vs durumları için soruyorum.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Çok karışık bir konu, herkesin kullandığı görsele sadece senin telif yediğin oluyor. 1-2 telif yesen kanal kapanıyor

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok karışık bir konu, herkesin kullandığı görsele sadece senin telif yediğin oluyor. 1-2 telif yesen kanal kapanıyor
Hocam iki üç tane film kanalına baktım hepsi filmden görsel-video kullanmışlar. Bu videolar para kazanmayı kapatmıyor mu?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam iki üç tane film kanalına baktım hepsi filmden görsel-video kullanmışlar. Bu videolar para kazanmayı kapatmıyor mu?
Tavsiye olarak şunu verebilirim. Mesela deadpool un fragmanını paylaşan kimse telif yememiş. Fragman dan kesitler alabilirsen sana yeter de artar bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük kanallar 3 ihtara kapanıyor. Onaylı olmayan daha kolay kapanır ,geride alamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Tavsiye olarak şunu verebilirim. Mesela deadpool un fragmanını paylaşan kimse telif yememiş. Fragman dan kesitler alabilirsen sana yeter de artar bile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük kanallar 3 ihtara kapanıyor. Onaylı olmayan daha kolay kapanır ,geride alamazsın.
valla kral ben direkt şarkı bile paylaştım 180k izlendi yine bişey olmadı. Telifli birsürü videom var

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Arkadaşlar merhaba, mesela film inceleme kanalları olsun, bilgi kanalları olsun yani kendi videolarını çekmeyen, yüzünü göstermeyen ve ilgili konularda görsel kullanan kanallar bu görselleri nereden buluyor?
Telif vs durumları için soruyorum.
Yapay zeka

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,386
Üyeler
141,829
Son üye
mthnbarut
Top Bottom