Neler Yeni

Youtube Para Kazanmamı Açıp Paramı Çekmesem Vergi Ödemek Zorunda Kalırmıyım?

Rozalh01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Eren Demir
Arkadaşlar benim bir youtube kanalım var para kazanma özelliğini açmak için başvuru limitlerini geçdi kanalım merak ettiğim şey para kazanmamı açıp içinde para biriktirebilirmiyim? vergi olayına v.s bakdım bağkur vs bir çok işlem gerekiyor 10-15 sonra felan youtube da para biriktirip toplu çekebilirmiyim vergilerimi tek seferde ödeyerek?

ahenk'

80+ Silver
%18 devlet direkt kesiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vermeden de olur. Ben 67 dolar çektim hiçbir şey ödemedim

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
haro
%18 devlet direkt kesiyor

Vermeden de olur. Ben 67 dolar çektim hiçbir şey ödemedim
Devlet o vergiyi senden mutlaka alır. Atıyorum 5000 dolar çektik bunun vergisi senden mutlaka alınacaktır. Yani borçlu çıkabilirsin günün birinde :).

Rozalh01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Eren Demir
Aga

Geçen seneydi ve hiçbir şey olmadı.
oğuz sasi de bilmedende olsa buna benzer bi olay yapmışdı ona hatırladığım kadarıyla 5 sene sonra faizli bir şekilde gelmişdi vergi borcu

Arkadaşlar Şimdi Parayı Çekmesem Youtube Hesabımda Dursa Para Yinede vergi dairesine gitmek zorundamıyım çekmediğim sürece ona göre açıcamda para kazanma özelliğini

ahenk'

80+ Silver
oğuz sasi de bilmedende olsa buna benzer bi olay yapmışdı ona hatırladığım kadarıyla 5 sene sonra faizli bir şekilde gelmişdi vergi borcu

Arkadaşlar Şimdi Parayı Çekmesem Youtube Hesabımda Dursa Para Yinede vergi dairesine gitmek zorundamıyım çekmediğim sürece ona göre açıcamda para kazanma özelliğini
Oooo forumda bir sasici daha. Evet vergi borcunu ödedi kendisi. Şu an rahat

Ama onun olayı YouTube,younow,Twitch hesabının anne babasının adına kaydetmesi

Rozalh01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Eren Demir
Aga

Geçen seneydi ve hiçbir şey olmadı.
bu videoyu aralıksız gözünü bile kırpmadan izle bi yerlerine vergi borcunun daha az girmesini istiyosan hemen halletmelisin yoksa girer faiz

bu videoyu aralıksız gözünü bile kırpmadan izle bi yerlerine vergi borcunun daha az girmesini istiyosan hemen halletmelisin yoksa girer faiz
video yeni atıldı youtube a vergiyi para banka hesabıma yatırınca vergi mükellefi oluyomuşum

ahenk'

80+ Silver

video yeni atıldı youtube a vergiyi para banka hesabıma yatırınca vergi mükellefi oluyomuşum
Hocam vergiyi Amerika'da yaşayan arkadaşım ödedi. Sonra parayı bana gönderdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,784
Üyeler
156,385
Son üye
Cewt
Top Bottom