Neler Yeni

YouTube premium sorum?

Snow1

80+
YouTube premium hakkında soru sormak istiyorum.
1.si tek bir satın alım ile en fazla kaç kişi kullanabiliriz? Mesela 6 veya 7 kişi olur mu?
2.si ödeme nasıl ve nereye yapılıyor? Mesela 6-7 kişi şu an alsam kaç tutuyor aylık veya yıllık?
Son sorum, TV'ye çocuklar bakıyor genelde, ben kendi Gmail'imi başka cihaza kaydetmem, TV'nin YouTube uygulamasına Gmailim ile giriş yapmak zorunda mı kalacağım eğer alırsam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turgut
Selamlar eğer aile paketini alırsan 5 kişiyi ekleyebiliyorsun. 6. 7. kişilerde eklediğin diğer mail adresleriyle kullanabilirler. Benim maile kullandığım tüm cihazlara girişini yaptım sorun olmuyor. Evet bu arada TV ye mail ile giriş yapmalısın.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Emir Acar
1 aylık aile paketi 115.99 lira olarak gözüküyor en fazla 5 üye oluyormuş ödemeyi premium üye olurken kart bilgilerinizi giriyorsunuz otomatik çekiliyor son sorunuzda ise 1 hesap oluşturup aile planına dahil edersiniz onu da tv'de giriş yaparsınız

BabaVoss7

80+ Silver
tvde aynı innternetteyse genelde telefondan tvye yansıtabiliyorsunuz. o zaman gmail girmeden kendininiz gibi izleyebiliyorsunuz. kapatıncada açık olan hesaptan veya hesapsız olarak devam eder.

Top Bottom