Neler Yeni

Youtube Shorts'un artık kpop fanlarından geçilmemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
yok tt zaten rezalet
hocam twitter konusunda hassasım orası bir mizah medyası değil zaten daha çok gündem siyaset üzerine bir sosyal medya ve bana kalırsa o yönden gayet iyi bir sosyal medya

Allmuted

80+ Bronze
Olm 2013 de one direction,justin biebercılar vardı belieber mı ne diyolardı kendilerine, aha bunlar da onların farklı isimle gelen devamı. Bundan yıllar sonra arebesk rap trend olsa bu sefer onları göreceğiz. En iyisi bakmamak..

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,512
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Tayton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emcuk Murat
Arkadaşlar Kpop veletlerinden kurtulma yolunu buldum Videoların altındaki üç noktaya tıklayın ve ilgilenmiyorum deyin(kpop etiketi olanlarda yazın veya direk kpop videolarına yapın)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olm 2013 de one direction,justin biebercılar vardı belieber mı ne diyolardı kendilerine, aha bunlar da onların farklı isimle gelen devamı. Bundan yıllar sonra arebesk rap trend olsa bu sefer onları göreceğiz. En iyisi bakmamak..
aslında 2015 döneminde kpop felan yokdu bts de yoktu ama yinede kızlar koreli erkeklere aşıkdı hatta bazı şarkı kliplerine koreli filmlerinde erkekleri koyuyolardı (kızların çoğu imkansıza yakın hayeller kurur o hayali gerçekleştirmek yerine sadece o koreli erkeklerin fotolarını duvara asarak ışık görmüş tavşan gibi duvara bakarlar)
1427365208909.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

kpop fanı dediklerimizin zaten çoğu 7 yaşında. vallaha yemin ediyorum korede bu kadar kpop fanı yoktur
şoka gitmiştim annesi 8-9 yaşlarındaki kıza bts kitabı almış ona sevinğini gördüm o kızın nasıl beyin nöronları kaybettiğini orda görmüştüm aslında bu kızların suçu değil bu yönetimin suçu gençleri eve kapatarak bu hallere geldi cringe animeci fanlar vb ortaya çıktı

Son düzenleme:
Top Bottom