Neler Yeni

Youtube sistem tavsiye, inceleme ve fırsatları yararlı mıdır?

Youtube sistem incelemeleri/tavsiyeleri/fırsatları hakkındaki düşünceniz nedir?

• Youtuber/Firma/Tüketici herkese faydası olduğunu düşünüyorum

Oylar: 3 100.0%
  • Sadece Youtuber ve Firmalara faydası olduğunu düşünüyorum

Oylar: 0 0.0%
  • Sunulan fırsatların eşit dağıtıldığını düşünüyorum.

Oylar: 1 33.3%
  • Sunulan fırsatların adaletsiz dağıtıldığını düşünüyorum.

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    3
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Murat HATIPER
Sayın Kullanıcılar! Sizinle paylaşmak istediğim ve katılımınızı beklediğim bir konu açıyorum. Ben bu konuyu artık şahit olduğum bazı haksızlıklara karşı susmaktan yorulduğum için açıyorum. Ülkemizde forumlar önemlidir çünkü biz paylaşmanın felsefesini dünyaya yayan bir toplumun fertleriyiz. Vahşi kapitalizm sonrasında kolay tüketme alışkanlıkları yerleşen bir toplumda google a yaz youtube bak kim yazmış, ne kadar emek vermiş sorgulamadan kaz gibi yut ekolü artık tehlikeli bir hal alıyor. Uzun lafın kısası sayın yönetici ve kullanıcılar lütfen ilk çıkar çatışmasında saldırganlaşmayalım herkes karşılıklı olarak emeğe saygı göstersin. Gel gelelim başlığa youtube, instagram gibi pek çok platformda emek verip içerik üreten insanlar kendilerinin kazanmasının yanında bize de fayda üretmiyorlar mı? Bize de kazandırmıyorlar mı? Bütün olay bir sistemi 2-3 bin TL ucuza alıp ortadan kaybolmak mı? Bu adamlar bize ekran kartı , işlemci hakkında bilgi vermedi mi? Bizim denetimleyemediğimiz onlarca ürünü test edip fikir belirtmedi mi? Hiç kimse hatasız değildir. Eleştirelim, araştıralım, bizlerde birlikte bir güç oluşturalım ama ilk fırsatta da yargısız, bilgisiz ve belgesiz infaz yapmayalım. İçerik üreticilerinin de yapıcı eleştirilere açık olduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Lütfen sizde fikirlerinizi paylaşın. Yatırımın en güzeli insana ve insanlığa olandır.

Top Bottom